Başakşehir Maçı Hakemlerini Kim Belirliyor?

Son 3 yıldır gerçekleşen hakem atamalarında MHK üzerinde Göksel Gümüşdağ'ın etkisi bariz olarak gözüküyor.

Başakşehir Maçı Hakemlerini Kim Belirliyor?

Trabzonspor ile şampiyonluk yarışı veren Başakşehir'in hakemler tarafından bariz şekilde kollandığı görülüyor.

Trabzonspor ile Başakşehir'in Medical Park Stadyumu'nda oynadığı karşılaşmada Nwakaeme'ye yapılan penaltı pozisyonunu es geçen maçın hakemi Fırat Aydınus, VAR'ı da dinlemedi. Merkez Hakem Kurulu'nun yaptığı atamalar neticesinde Trabzonspor'un Başakşehir'in 3 puan önüne geçmesi engellemiş oldu.

Başakşehir'in bariz şekilde kollandığı gözlenirken, 3 sezondur yapılan hakem atamaları sabrı taşırdı. Başakşehir maçları 3 sezondur hep aynı hakemler tarafından yönetilirken, Gümüşdağ'ın hakemler ile organik bağları da deşifre olmaya başladı.

Futbolseverler, Başakşehir maçına atanan hakemlerin MHK tarafından değil de Göksel Gümüşdağ tarafından atandığını düşünüyor.
Güncelleme Tarihi: 22 Haziran 2020, 13:31
YORUM EKLE
YORUMLAR
NECMİ
NECMİ - 3 hafta Önce

BASAKSEHIRIN BOYLECE MARKA DEGERINI ARTIRIYOR ARKADAS.
HER SEZON LIDERLIGE OYNAYAN TAKIM IMAJI :D

6161
6161 - 3 hafta Önce

Bu ülkenin cumhurreisi çıkıp da Başakşehir kulübünü örnek gösterirse nerde Adalet hangi adaletden bahsedebiliriz.her taşın altından bu çıban başı çıkıyor.

İsmail kır
İsmail kır - 3 hafta Önce

Başakşehirin marka değerine kim takar 200 tane seyircisi olsa ne yazar ne markası 5 veya 6 sene sonra başakşehir olmaz cem uzanın istanbulsporu gibi olur.(şuan ki İstanbulspor bizim takımımız gibi başkanları Trabzonlu fatih yattara orada bizim takım o) o kadar bakan ve millet vekilimiz var istanbul büyük şehir başkanını Trabzonlu trabzonsporlu şu adamla başa çıkamıyoruz büyük adammış ne diyeyim.Şampiyonluk yarışında başakşehirle eğer istanbul takımları bu şekil kalsaydı bakın neler yaparlardı göksel efendiye orada oturtmazdılar yerden yere vurudular

SIRADAKİ HABER