Süleyman Hurma Gerçeği Açıkladı

Trabzonspor yönetimini zora sokan iddia sonrası Süleyman Hurma'dan açıklama geldi.

Süleyman Hurma Gerçeği Açıkladı

Trabzonspor’un sezon başında kadrosuna kattığı Fousseini Diabate’nin beklenen performansı sergileyememesinin ardından Abdullah Avcı’nın raporu doğrultusunda kadro dışı bırakılmıştı.

Diabate’nin maliyeti konusunda eleştiriler sürerken, ortaya atılan iddialar Trabzonspor yönetimini taraftarlar ile karşı karşıya getiriyor.

Diabate’nin sezon başında Karagümrükspor’a 500 bin Euro’ya teklif edildiği iddia edilirken, Karagümrükspor Başkanı Süleyman Hurma’nın Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu’nu arayarak, “sayın başkan, biz Diabate ile 500 bin euroya anlaşmaya vardık. Ufak detaylar yüzünden transferden vazgeçtik. Oyuncuyu almak için ısrarcıysanız, bilginiz olsun masada bu fiyattan yukarı çıkmayın” şeklinde çıkan haberin gerçeği yansıtmadığı öğrenildi.

SÜLEYMAN HURMA ALGIYA SON VERDİ

HaberTS.com’un ulaştığı Süleyman Hurma,” Hayır. Ben başkanla bu konuyu hiç konuşmadım” ifadelerini kullanarak çıkan haberi yalanladı.

Süleyman Hurma gerçeği açıklayarak Trabzonspor yönetimini taraftarın önüne atan bu algıya dur demiş oldu.

Güncelleme Tarihi: 14 Ocak 2021, 23:38
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ramiz
Ramiz - 6 gün Önce

Türk futbolu bir yere gelecekse bu; dürüst yöneticilerle ve futbolcularla olacaktır.. Teşekkürler sayın S. Hurma..

metin aras
metin aras - 6 gün Önce

Bu yonetimin taraftar kıymetini bilip arkasinda durmali guzel gunler görecek bu camia Allah'ın izni ile

Yılmaz
Yılmaz - 7 gün Önce

Gün gelir herkes yaptığının bedelini öder kimsenin yanına kar kalmaz

Metin ÖZCAN
Metin ÖZCAN - 6 gün Önce

Asıl bu haber algı.. fakat Diabate bence iyi bir oyuncu, Afobe, Baker çöp gönderin gitsin

N.g
N.g - 6 gün Önce

Başkanı zora sokmak için atılan iftiradır.Her zaman olduğu gibi bu ts düşmanları yine iş başında ama bu defa siz amaçlarınıza ulaşamayacaksınız başkanın her zaman yanındayız.Biz yanında olduğumyz sürece hey fitneler sizin çatladığızı görüyorum.

Orhan
Orhan - 7 gün Önce

Size ne bu kanal İstanbul dan.

Hüseyin Çolak
Hüseyin Çolak - 6 gün Önce

Aynı haberleri afobe içinde duyduk . yönetim eksikliği var.sağir Sultan söyledi basın de yazdı edin niltin bu takımı kaldıramaz yapamaz.

Yakup
Yakup - 6 gün Önce

Ts taraftari görun bunlari trabzon spor niye şampiyon olamiyor anlayın sayin başkana sahip çıkın başkan olmasa kapıya kilit vurulacakti trabzon lu irlandalilari anlayın dos gibi görünen yerli sahtekarlari görün artık kim bunlar kim olduğunu gerçek taraftar biliyor attığı mesajdan anlaşılıyor


SIRADAKİ HABER