Taylan İçin Trabzonspor'un Yeni Formülü

Galatasaray ve Beşiktaş’ın da peşinde olduğu Taylan Antalyalı’nın gençlere yapılan yatırım nedeniyle Trabzonspor’a sıcak baktığı ifade edildi

Taylan İçin Trabzonspor'un Yeni Formülü

Trabzonspor prensip anlaşmasına vardığı üç futbolcu Yusuf Sarı, Fıratcan Üzüm ve Gaston Campi'ye transfer sezonun başlamasıyla birlikte imza attırmayı planlıyor. Bordo-mavililer, Taylan Antalyalı girişiminden de olumlu sonuç almak üzere. Galatasaray ve Beşiktaş'ın da talip olduğu 24 yaşındaki orta saha oyuncusu için Erzurumspor'a teklifte bulunan bordo-mavililer, verebileceği en yüksek rakamı önerdi. Ayrıca takasla bazı futbolcuları da Erzurum'a verebileceğini belirten Trabzonspor cephesi oyuncuya da resmi teklifte bulundu. Gençlere yaptığı yatırım nedeniyle Taylan'nın da Trabzonspor'u istediği belirtildi.

İKİSİ DE KALACAK
Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Abdülkadir Ömür ve Yusuf Yazıcı'nın gelecek sezon da bordo-mavili formayı giyeceklerini söyledi. Lille kulübünün Yusuf için resmi teklif yaptığını tekrarlayan Ağaoğlu, "Zaten yurt içinde bizim çocukları alacak para yok. Bu sene Yusuf da Abdülkadir de takımda kalacak" diye konuştu.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER