Trabzonspor'a Büyük Destek

Ortahisar Belediyesinin Çukurçayır’da ki arsası Trabzonspor’a verildi. Arsaya Trabzonspor’un benzin istasyonu yapma fikrinin bulunduğu kaydedildi.

Trabzonspor'a Büyük Destek

Ortahisar Belediyesi'nden, Trabzonspor’a büyük destek.. 

Trabzonspor’a sürekli gelir getirici bir işletme yapılması için Çukurçayır’da mülkiyeti Ortahisar Belediyesi, Büyükşehir Belediyesi ve Milli Emlak’a ait üzerinde eski belde belediye binasının da bulunduğu arsa Trabzon’a verildi.

Geçen ay Plan ve Bütçe Komisyonuna sevk edilen madde bugün yeniden Meclis Gündemine geldi. Madde Ortahisar Belediye Meclisinde oy birliği ile kabul edildi. 

Kabul edilen maddeye göre, Çukurçayır’da ki arsa karşılığında, mülkiyeti Trabzonspor’a ait olan İnönü Mahallesinde ki niteiği yol olan taşınmaz başa baş trampa edilecek. Buna göre yol Ortahisar Belediyesine, Çukurçayır’da ki arsa ise Trabzonspor’a verilecek. 

Mecliste bedelsiz arsanın Trabzonspor’a verileceği fikri ortaya konurken, bu şekilde teklifin Trabzonspor’dan geldiği kaydedildi. 

Mecliste arsada ne yapılacağı fikri de gündeme geldi. Bunun üzerine Başkan Ahmet Metin Genç, ön düşüncenin burada Petrol Ofisi yapma fikrinin olduğunu söyledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER