Trabzonspor'dan Onur Recep Kıvrak Açıklaması

Trabzonspor Futbol Şube Sorumlusu Haluk Şahin, çok önemli açıklamalarda bulundu.

Trabzonspor'dan Onur Recep Kıvrak Açıklaması

Haluk Şahin yaptığı açıklamada, "Dün geldik sezonu açtık. Jose Sosa, Vahid Amiri ve Majid Hosseini haricinde tam kadro buradayız. Altyapıdan ve 1461 Trabzon'dan kadromuza kattığımız oyuncularla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ünal Hocamız bakıyor; beğendiği kalacak. Futbolcularımıza güveniyorum. İnşallah başarılı olacaklardır." dedi.

Transfer yasağı hakkında konuşan Şahin, "Şuan da transfer yasağı ile alakalı tebligat olmadı ama görünen köy var. Dikkatli olacağız ve 3 yıllık plan yapıp 5 yıllık takım kuracağız.Olcay Şahan ve Onur Kıvrak Trabzon'da çalışıyor, kulüp bulup giderlerse yardımcı olacağız." dedi.

Son olarak bu sezonki hedeflerinin şampiyonluk olduğunu belirten Şahin, "Trabzonspor hedefsiz olmaz. Tabii ki bu yıl önceliğimiz iyi futbol oynayıp şampiyon olmak ama taraftarlarımızdan istediğimiz sıralama ne olursa olsun bizi desteklemeleri." ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
lvnt
lvnt - 2 yıl Önce

yıllardır aynı film hangi başkan geldiyse reklamını yaptı kafasına göre futbolcu aldı gitti olan ts muza oldu.Allah kolaylık versin ağaoğluna zorr

AHMET ÖZSELEK
AHMET ÖZSELEK @lvnt - 2 yıl Önce

Ahmet Ağaoğlu daha önce görev yaptığında da bu takımda başarı sağlamıştı. Şimdide başarılı olacak inşAllah. Bizlerin artık YILDIZ oyuncu sevdasından vazgeçmemiz lazım. Kemik bir kadro kurup her sene iki tane genç oyuncuyu bu kadroya monte edersek başarılı oluruz.Bu oyuncular yerli olur yabancı olur. 10-15 milyona al bedava gönder devri bizim sonumuz oldu.

SIRADAKİ HABER