Trabzonspor'un Yolcu Listesi

Trabzonspor'dan ayrılacak futbolcular netleşiyor.

Trabzonspor'un Yolcu Listesi

Trabzonspor’da bu sezon kritik anlarda üst üste sakatlıklar geçiren ve sözleşmesi sezon sonunda sona erecek olan Kamil Ahmet Çörekçi ile devam edilmemesi planlanıyor.

Trabzonspor’da Lewis Baker, Benik Afobe ve Marlon’un kiralık sözleşmeleri bitiyor. Hosseini ile Kamil Ahmet Çörekçi’nin de kontratları sona eriyor. Afobe ve Marlon’la vedalaşacak olan Fırtına, Baker’ı aynı ekonomik şartlarda 1 yıl daha kiralamak istiyor.

Majid Hosseini konusundaki belirsizlik devam ederken, Kamil Ahmet’in ise kalması zor. Bu sezon kritik anlarda üst üste sakatlıklar geçiren Kamil, bir türlü beklenen seviyeye ulaşamadı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Raif Demir
Raif Demir - 2 hafta Önce

Kamil Ahmet için bir plaket düzenlenmeli ve teşekkür edilmeli. Emeği çok ama potansiyeli de bir yere kadar, gelişim ve değişim için yeni isimlere ihtiyaç var.

Yorum
Yorum - 2 hafta Önce

Oynamadan sakatlaniyor oynaması gereken maclarda yok kamil ahmet gönderilmeli

Cahit Sağır
Cahit Sağır - 2 hafta Önce

Trabzonspor düzeyinde olmayanlar sırasıyla ; Afobe.M.Hüseyini.K.Ahmet.Marlon'un satınalma bonservisi bedeli 2000000 s şayet bu bedeli kulübü 500 bin dolara kabul ederse olabilir.Bekar için yılda 700 bin dolar ücret ödeniyor.Diger yarısını Celsia ödüyor.Aynı şartlarda kiralık olabilir.

Söylemem
Söylemem - 1 hafta Önce

Bence saydıklarından marlon ve baker bence 2.5 sene daha kalmalı ve kamil ahmet gitmeli

Oguzhan Sarafoğlu
Oguzhan Sarafoğlu - 1 hafta Önce

Yaavv Trabzonspor run hocası kim sizmisiniz yoksa Abdullah Avcı mı bırakalım kimi yollarlarsa yollasınlar bize mi kaldı bu iş.
Bikere Beker kalmalı Marlon birde hiç kimse Flavyo dan bahsetmiyor bence Trabzonspor gözünü Marco Livaya ya çevirmeli Trabzonspor ra ancak Livaya dan fayda gelir birde haberde gördüm Trabzonspor Gervinho ilede ilgileniyormuş ben bu habere hiç inanmadım inanan varsa bana yazabilirmi ama yoktur Yohunes Belhanda ya gelince Trabzonspor run Belhandayı almıyacahını herkez biliyor yani anlıyacahınız forvet olarak sadece ve sadece Livaya lazım. Birde şunu söyleyebilirimki artık Fılavyo nunda gitme zamanı geldi yani hatta Wnakaeme nin Ekubanın H. Türkmen nin ondan sonra Ömür dende fayda gelmez A. Parmak Djanny Afobe K. Baykuş A. Cambaz Marlon S. Hasan ama Vitor Hugo ve Edgar kalabilir çünkü onlar savunmayı iyş yapıyorlar bu saydıhım isimlerden Vitor Hogo ve Edgar hariçherkez gitmeli. Transferlerde ise M.Pektemek doğru Edin Vısça ama Bengeli Fode Koıta olmadı galiba Yusuf Erdoğan nı almaması lazım M. Tekdemir ve bence Daniel Suturridge yi bidaha alsın çünkü Suturridge Afobe den daha iyi oynuyor. Yani benim söylediklerimi yaparsa biraz daha şampiyonluk yarışında olabilir ama ben kaleci Ugurcan nın yerine karışmıyorum onda fikrim yok. Onda kimi alırsa alsın.

SIRADAKİ HABER