Trabzonspor, yaptığı projelerle yine adından söz ettirmeyi başarıyor. Judo Ajans ile çalışmalarını sürdüren Trabzonspor, bu süreçte yaptığı "Yayla Çocukları" adlı proje ile ödül yağmuruna tutuldu. Herkesi çok etkileyen kısa film tadındaki proje Kristal Elma Ödülleri'nde 3 ayrı kategoride birincilik ödülü kazandı.

Trabzonspor'un ödül aldığı kategoriler:

TV/FİLM ve Sinema - Toplumsal Sorumluluk

Abdullah Avcı Çiçeği O Gazetecinin Öğretmen Eşine Hediye Etti Abdullah Avcı Çiçeği O Gazetecinin Öğretmen Eşine Hediye Etti

Özel Kategori- Viral Olan Film

Socical - Sosyal Sorumluluk

Gerçtiğimiz günlerde Trabzonspor'un Reklam, Pazarlamadan ve İletişim'den  sorumlu yönetici Serdar Ekrem Şirin ve JUDO Ajans Başkanı Kaan Küçük, Bloomberg TV Kanalında Reklamakası adlı programa konuk oldu. Takımın başarısının yanı sıra yapılan projelerde de taraftaların sevgisinin ve detseğinin büyük önemi olduğunu vurgulayan Şirin, "Aynı dili konuşmak çok önemli çünkü bir taraftarlık durumu var. Duygular aynı. Biz aslında yeri geldi sakin kalarak başarmaya çalışıyoruz bunu, çünkü bazen camiada herkesin fikri aynı olmayabiliyor. Bu iş bir yerde sosyoljiye de dayanıyor. Kolay olmadı, ama sonucunda hep birlikte şampiyonluk ile de mutlu olduk. Mutlaka bu şampiyonluğun kitabı yazılacak. Şu anda belgesel hazırlıklarımız devam ediyor." ifadelerini kullandı.

JUDO Ajans Başkanı Kaan Küçük ise hem ödül gelen projeleri hemde Trabzonspor ile birlikte yönetilen diğer projeler ile ilgili genel tavır konusunda şu detayı açıkladı, "Biz profesyonel davranan bir ajans olarak, önemli bir takım ile çalıştığımızın farkındayız ve popülist düşünmüyoruz, toplumsal mesajları ve örnek olmayı hedefliyoruz" İfadelerini kullandı.