Trabzonspor kulübü alt yapısında yetişen ve sözleşme imzalanması beklenen Süleyman Cebeci kadro dışı kaldı.
Şampiyonluk sezonunun ardından neredeyse dip yapan ve yarıştığı tüm kulvarlardan başarı sağlayamayan Trabzonspor’da bir süredir alt yapı oyuncuları ile ilgili gelişmeler yaşanıyor. Başarılı grafiği ve istatistiği ile dikkatleri üzerinde toplayan Süleyman Cebeci, kısa süre önce A takıma katılmış ve idmanlara çıkmıştı. Oyuncu ile sözlü olarak anlaşıldığı daha önce bildirilirken sonrasında menajerinin talepleri bu anlaşmayı zora sokmuştu.

Trabzonspor'a Flavio Müjdesi! Karar Verdiler Trabzonspor'a Flavio Müjdesi! Karar Verdiler

Genç oyuncu Süleyman Cebeci ile yeniden masaya oturan kulüp yöneticileri oyuncuya 3 yıllık sözleşme teklif ederken bu teklif kabul görmedi.

Süleyman Cebeci Kadro Dışı Kaldı
Yeni sözleşmeye yanaşmayan genç yıldızın kadro dışı bırakıldığı öğrenilirken oyuncunun antrenmanlarını bireysel olarak bir program ışığında devam edeceği bildirildi. Süleyman Cebeci’nin Trabzonspor ile sözleşmesi ise 1 ay sonra sona erecek.

Sosyal medya üzerinde bordo mavili taraftarlar ise oyuncuya oldukça tepki gösteriyor. Oyuncunun menajerinin 6 milyon TL gibi yıllık maaş talebi olduğu ve bunun yanında oynama garantisi de talep ettiği açıklanmıştı. Daha sonrasında ise oyuncuya Avrupa’dan da teklif olduğu iddia edilerek transfer görüşmeleri tıkanma noktasına kadar gelmişti.