Bordo- mavili takımın şu an boş olan 98 doğumlu ya da daha küçük yaş grubundaki yabancı oyuncu kontenjanı için çalışmalar sürüyor. Fırtına'dan ön libero hamlesi! Kulübünden fiyat alınacak. Bu kapsamda bir süredir konuşulan Rumen oyuncu Adrian Sut gündemdeki isim. Fırtına'dan ön libero hamlesi! Kulübünden fiyat alınacak Genç oyuncu için scout ekibinin ve kasetlerini izleyen teknik ekip yetkililerinin olumlu görüş bildirmesi üzerine düğmeye basıldı.


Defansif ve merkez orta saha bölgelerinde oynayabilen 99 doğumlu Adrian Sut için kulübü Steaua Bükreş ile önümüzdeki günlerde bir görüşme gerçekleştirilecek. Bordo-mavili takımın kurmayları yapmayı planladıkları bu ön görüşmeden çıkacak sonuca göre bir yol haritası belirleyecek. İstenen rakam uygun olur, yapılacak teklif de kabul edilirse Sut'un kadroya dahil edilmesi bekleniyor. 23 yaşındaki Adrian Sut, ön libero ve merkez orta saha oynuyor.

Hatayspor Trabzonspor Maçı Muhtemel 11'leri Hatayspor Trabzonspor Maçı Muhtemel 11'leri


Bu sezon forma giydiği 14 maçta 1 asist gerçekleştirdi. Avcı özellikle orta sahada yüksek tempo ile oynayan bir isim arıyor. Sut hem dinamizmi hem de top çalmasıyla dikkat çekiyor. Sut aynı zamanda hava toplarında da oldukça etkili bir isim.


Sut'un güncel piyasa değeri 900 bin Euro.

Oyuncunun kulübüyle sözleşmesi Haziran 2023'te sona erecek. Fırtına bu transferi uygun bir bonservis bedeliyle bitirmeyi hedefliyor.