Abdülkadir Ömür: Yeni Başlangıç Yapacağız Abdülkadir Ömür: Yeni Başlangıç Yapacağız

Trabzonspor'da görevinden alınan Levent Tan, bordo mavili takımın Kızılyıldız ile oynayacağı Avrupa mücadelesi öncesinde Trabzonsporlu taraftarlar ile yönetimi karşı karşıya getirecek iddialarda bulundu.

Geçtiğimiz günlerde Trabzonspor Kulübü'ndeki görevinden alınan Levent Tan, Trabzonspor'un Kızılyıldız ile oynayacağı Avrupa mücadelesine saatler kala gündemi değiştirerek taraftar ile yönetimi karşı karşıya getirecek paylaşımlarda bulundu.

Trabzonspor Kulübü, medya biriminde denemeye alınan ve deneme sürecinde işten çıkartılan 2 kişi ile alakalı paylaşım yapan Levent Tan, durumu halen daha kulüpte çalışıyormuş gibi taraftarlara aksettirdi. 

Levent Tan'ın Trabzonspor'dan gönderilmesine sebep olan konu ise, Trabzonlu ve Trabzonsporlu meslektaşları ile saygı sınırlarını aşan boyutta yaşadığı tartışma olduğu bilgisine ulaşıldı.

Levent Tan'ın Avrupa mücadelesi öncesinde yaptığı paylaşımlar tepki toplarken gazeteci Ali Savaş yaşanan gelişmelerin ardından sosyal medya hesabı üzerinden, "Ohh ne ala konuşması gereken zaman konuşma.. şimdi karga gibi öt." paylaşımında bulundu.

Trabzonspor'un işe alımlarda personellerden fanatiklik derecesinde başka bir takıma mensup olup olmadığına dair yazı aldığı ifade edildi. Bu yazılı beyana aykırı davrandığı tespit edilen Osman İbiş ve Cihangir Akkuş'un işten günler öncesinde çıkartıldığı bilgisine ulaşıldı.