Bjelica Pepe'nin Dönüş Tarihini Açıkladı Bjelica Pepe'nin Dönüş Tarihini Açıkladı

Trabzonspor'un Papara şirketi ile 5 yıllığına 1 milyar 416 milyon lira karşılığında stadyum isim sponsorluğu görüşmelerinde anlaşma sağlamasının ardından bordo mavili yönetime tebrik ve destek mesajları yağıyor.

Trabzonspor'un eski yöneticilerinden Mehmet İrfan Coşkun yaşanan gelişmenın ardından HaberTS'ye özel açıklamalarda bulunurken şu ifadeleri kullandı;

"Borç batağındaki ve bankalar birliğiyle yapılan anlaşmalarla eli kolu bağlı olan büyük kulüplerin sanki eski Çin yeni Suudi Arabistan kulüpleri gibi gereksiz pahalı transferler yapıp bataklarını daha da derinleştirmesini anlamak mümkün değil. 1 kez şampiyon olmak için kulüplerinin gelecek 10 belki 20 yıllarını heba ediyorlar. 
Başkanımız Ertuğrul Doğan’ın genç yaşına rağmen heyecana kapılıp, taraftar tepkisinden etkilenip böyle batağa sürükleyici bir transfer politikası uygulamamasını çok doğru buluyorum. Şu an yapılacak 2 şey var. İlki öz kaynaktan futbolcu yetiştirmek veya geleceğin yaldızlarını ucuza maledip patlatmak. Diğeri devasa borçlar için proje ve sponsor çalışmaları yapmak. Başkan bu 2 hususta da gereken neyse onu yapıyor. Stat sponsorluk anlaşması gerçekten takdire şayan. Kendisini tebrik edip camia olarak hep arkasında olmamız gerekiyor. Orta vadede çok daha ayakları yere basan ve başarılı bir Trabzonspor için tüm yönetimin arkasındayız.."