Trabzonspor'un son şampiyonluğunu anlatan “İnadıyla Şampiyon” isimli belgesel filmi, Trabzonspor’un kuruluş yıldönümü haftası nedeniyle 4-6 Ağustos tarihlerinde Trabzon'da, sinema sezonunun açılmasıyla birlikte 15 Eylül Cuma günü de tüm Türkiye ve Avrupa’daki sinemalarda vizyona girecek. 

8. Şampiyonluk hikayemizin yazıldığı sezonda, takımımızın oynadığı müsabakalardaki devre arası konuşmaları, soyunma odasında yaşananlar, deplasman yolculukları, taraftar öyküleri, şampiyonluk kutlamalarının perde arkası ve Trabzonspor efsanelerinin yer aldığı belgesel film, beyaz perdede taraftarlarımızla buluşacak.

Şenol Güneş Trabzonspor Beşiktaş Maçına Sarıp Duruyor! Şenol Güneş Trabzonspor Beşiktaş Maçına Sarıp Duruyor!

29ON Productions şirketinin yapımını üstlendiği ve yönetmenliğini Bedran Güzel'in yaptığı "İnadıyla Şampiyon" filmimizin tanıtımına erken başlamak adına basın gösterimleri, kulübümüzün kuruluş yıldönümü olan 2 Ağustos tarihinde Trabzon’da düzenlenecek.

Trabzonspor'dan yapılan açıklamada, 'Sosyal medyada yer alan gerçeği yansıtmayan haberlerle karışıklığa neden olmamak adına vurgulamak isteriz ki bu gösterimlere sadece basın mensupları ve medya kuruluşları davet edilmiştir' dendi.