İmza Töreninde Salih Kavrazlı'dan İddialı Sözler

Hekimoğlu Trabzonspor, 3 transferi resmen gerçekleştirdi.

İmza Töreninde Salih Kavrazlı'dan İddialı Sözler

Hekimoğlu Trabzon tesislerinde gerçekleşen ve Taraftardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Melih Hekimoğlu’nun katıldığı imza töreninde 3 oyuncu da sözleşmelerine imza attı.

Taraftardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Melih Hekimoğlu, Trabzonspor Kulübü ile abi kardeş kulüp ilişkilerinin devam ettiğini ifade ederek, “Trabzonspor’umuzdan 3 oyunsuyu kadromuza kattık. İnşallah bu oyuncular burada kendilerini en iyi şekilde gösterip, gelişip ve yükselişlerini devam ettirip, Trabzonspor’a daha güçlü dönerek, takımlarına katkı sağlayacaklardır. Hem Hekimoğlu Trabzon FK ve hem de Trabzonspor’a en iyi şekilde katkı sağlayacaklarını düşünüyoruz” dedi.

İmza töreninde konuşan Salih Kavrazlı ise, “Ligin ikinci yarısında hem takımıma en iyi katkıyı sağlamak istiyorum. Kendimi yeniden gösterip Trabzonspor’a daha güçlü dönmek istiyorum” ifadelerini kullandı.

Taha Tunç da, “Hedefleri olan bir futbolcuyum. Bu hedeflerim için basamakları tek tek çıkmak istiyorum. Hekimoğlu Trabzon FK’da gerçek Taha Tunç’u gösterip, sonrasında Trabzonspor’a uzun yıllar hizmet etmek istiyorum” şeklinde konuştu.

Hekimoğlu Trabzon FK’nın başarısına katkı sağlamak için geldiğini söyleyen Furkan Yıldırım da, “Kulübümüzün şampiyonluk hedefi var. İnşallah ligin ikinci yarısında bu hedefimize ulaşacağız. Ben de elimden gelen katkıyı sağlayacağıma inanıyorum” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kaya aykal
Kaya aykal - 1 hafta Önce

Takımda golcü sıkıntısı var Salihe niye şans vermiyonuzki anlamiyorum

Ünal Baydoğan Adana
Ünal Baydoğan Adana - 1 hafta Önce

Hangi Takımlardan geldiklerinde yazarsanız memnun olurum. Osman Özköylü Hocam a Başarılar diliyorum.

SIRADAKİ HABER