Destan Çalayır Kimdir? Destan Çalayır Kim Canlandırıyor?

Destan Çalayır Kimdir? Destan dizisi oyuncuları ve karakterleri merak içerisinde araştırılmaktadır. Desten dizisinde rol alan Çalayır karakteri merak edilmeye başlandı.

TV VE SİNEMA 25.01.2022, 12:02
Destan Çalayır Kimdir? Destan Çalayır Kim Canlandırıyor?

Destan Çalayır Kimdir? Destan dizisi oyuncuları ve karakterleri merak içerisinde araştırılmaktadır. Desten dizisinde rol alan Çalayır karakteri merak edilmeye başlandı. Künebaşı olan Çalayır karakteri kimdir? Destan Çalayır Kimdir? Destan Çalayır kim canlandırmaktadır? İşte, Destan Çalayır ile ilgili detaylı bilgiler…

Destan Çalayır Kimdir?

Destan Çalayır karakteri Gök Hanlığının her taşında kulağı olan, her yerinden haberdar olan, kapalı kapılar ardında on dümen çevirip de yakalanmayan bir künebaşıdır. Destan dizisinde dengeleri değiştirecek bir karakter olan Çalayır karakterini Evren Erler canlandırmaktadır. Destan dizisinde Künebaşı olarak karşımıza çıkan Çalayır, dümen çevirmekte ustadır.

Evren Erler Kimdir?

1976 yılında dünyaya gelen Evren Erler, 1986 yılında oyunculuk eğitimi almaya başladı. 1986 ile 2008 yılları arasında Shem-tk’da eğitmenlik, oyunculuk ve yönetmenlik yaptı. 17. Sadri Alışık Tiyatro ve Sinema Oyuncu Ödülleri Komedi Dalında yardımcı rolde Yılın en iyi erkek oyuncusu ödülünü aldı.

Yorumlar (0)