Tarihi, kültürü, eşsiz manzarası ve elbette damakları şenlendiren lezzetleri ile İstanbul, her özelliği ile insanları her gün yeniden kendine hayran bırakırken, öğlen ve akşam güzel bir yemek yemek isteyenler için de eşsiz seçenekler sunuyor. Avrupa yakası’nın tarihi ilçelerinden biri olan Üsküdar ise yemek dendiğinde akla ilk gelen rotalar arasında yerini alıyor.

Üsküdar yemek mekanları arasında, her ne kadar Kız Kulesi manzarasına bakan deniz kenarı kafeler ya da restoranlar ilk akla gelenler olsa da, değişiklik isteyenler için farklı seçenekler de mevcut. Hayatın koşuşturmacasından kurtulmak, stres atmak, hem alışveriş yapıp hem karnınız doysun istiyorsanız, Üsküdar’da keyifli vakit geçirmek için NevÇarşı AVM sizin için iyi bir seçenek olacaktır.

İşte Üsküdar NevÇarşı AVM’de karnınızı doyurabileceğiniz bazı mekan önerileri…

Happy Moon’s Bob’s Cafe size afiyetler diler…

Misafirlerin acıktıklarında akıllarına gelen ilk yer olan Bob’s Cafe, geniş yemek menüsü ile ziyaretçilerinin hem gözünü hem karnını doyuruyor. Dünya mutfağının en sevilen lezzetlerini ziyaretçileri ile buluşturan Bob’ Cafe, mola vermek ve güzel vakit geçirmek isteyenler için NevÇarşı AVM’de.

Bizim Lokanta ile doğal ve sağlıklı lezzetler…

NevÇarşı Üsküdar AVM’de uğrayabilceğiniz Bizim Lokanta, Çorbalardan salatalara, makarnadan, tatlıya, canınız ne çektiyse zengin menüsü ile sizleri misafir ediyor. Türk mutfağının geleneksel tatları, özgün bir sunum ve lezzetle her gün taze olarak hazırlanan Bizim Lokanta yemeklerini NevÇarşı AVM’de bulabilirsiniz.

Siz de Üsküdar’da lezzetli yemekler yemek ve sevdiklerinizle güzel anılar biriktirmek için NevÇarşı AVM’yi ziyaret edebilirsiniz.