Trabzonspor Çok Atıyor Kaleyi Kapatamıyor Trabzonspor Çok Atıyor Kaleyi Kapatamıyor

 Trabzonspor ile ilgili ortaya atılan Vanja Drkusic haberini, oyuncunun menajeri yalanladı. Rus basınına konuşan Sloven futbolcunun menajeri, oyuncunun Rusya’da mutlu olduğunu söyledi.

Sloven Stoperin Menajeri Mladen Ratkovica, “Vanja’nın Rusya’da mutsuz olabileceği bilgisi doğru değil. Vanja ligin en iyi defans oyuncularından biri ve bir çok kulübün dikkatini çekmesi normal. Vanja Rusya’da mutlu, hiçbir sorunu yok. Her şey eskisi gibi. Sözleşmeyi hiçbir koşulda askıya almayacağımızı defalarca söyledik” dedi.

Menajer Ratkovica, Trabzonspor ve Beşiktaş ile görüşüp görüşmediklerine ise, “Bu konuda bir şey söyleyemem. Vanja birç ok kulüp için potansiyel olarak ilgi çekici. Belirsi bir takım ismi vermek istemiyorum” diye konuştu.

Transfermarkt’a göre 3 Milyon Euro değeri bulunan 23 yaşındaki Stoper, Rusya’da Sochi kulübünde forma giyiyor. Rus kulübü ile 2025 yılına kadar sözleşmesi bulunan oyuncuyla ilgili Trabzon’da yerel bir gazetenin yaptığı haberde oyuncunun menajeri aracılığı ile Trabzonspor’a önerildiği, hatta Rusya’dan ayrılmak istediği iddia edilmişti.