Yasak Elma 158. bölüm fragmanı yayınlandı. Şevval Sam ve Eda Ece’nin canlandırdığı Ender ve Yıldız, bu hafta bir yarışmaya katılacak.

Sıfırıncı Gün dizisi Birinci Gün oluyor! İşte yeni fragmanı! Sıfırıncı Gün dizisi Birinci Gün oluyor! İşte yeni fragmanı!

Fox TV ekranının sevilen dizisi Yasak Elma'da gelecek hafta renkli anlar yaşanacak. Bu yıl 6. sezonuyla ekrana gelen fenomen dizide başrolleri Şevval Sam, Eda Ece, Biran Damla Yılmaz ve Murat Aygen paylaşıyor. Medyapım imzalı dizinin senaristleri Zeynep Gür ve Melis Civelek. Yönetmen ise Ece Erdek Koçoğlu..

Yasak Elma dizisinde Ender ve Yıldız arasındaki soğuk savaş devam ederken, her bölüm entrikalara bir yenisi ekleniyor. Dizinin Pazartesi akşamı yayınlanacak olan 158. bölümünden yeni fragman geldi. Yasak Elma yeni bölümde Yıldız ve Ender'in bir yarışma programına katıldığı anlar izleyicileri güldürdü. İkilinin moda programında da kavga etmesi ortaya komik sahneler çıkardı. Peki, Ender gerçekten hamile mi? Yıldız Ender'in planını bozacak mı? İşte, Yasak Elma 158. bölüm fragmanı…