Türkiye’nin ilk yerli üretim otomobili TOGG seri üretim öncesinde tüm renk seçenekleriyle tanıtıldı! İşte, TOGG renkleri!

TOGG RENK SEÇENEKLERİ

TOGG renkleri her biri ülkemizin farklı bir diyarından adını alıyor. 29 Ekim 2022 Cumartesi günü Bursa'daki Gemlik üretim tesislerinde seri üretimine başlanacak olan Türkiye'nin ilk yerli otomobilinin yollarda olmasına az kaldı. TOGG için geri sayım başlamışken, otomobillerin renk seçenekleri de bugün tanıtıldı.

Yerli otomobil TOGG renk seçenekleri otomobil tutkunları tarafından merakla bekleniyordu. İşte, TOGG renkleri!

TOGG modelleri, rakip C-SUV araçlarla fiyatta rekabet edecek. 908 bin TL civarında satışa sunulması planlanan yerli otomobilin sloganı, "Bir otomobilden daha fazlası". 2023 yılının ilk çeyreğinde satışa sunulacak olan doğuştan elektrikli ilk akıllı cihaz, C SUV araçta başrolde olacak.

Araçlarda Türkiye'nin Renkleri ön planda. Türkiye’nin büyüleyici güzelliklerinden ilham alan bu renklerin isimleri; "Anadolu", "Gemlik", "Oltu", "Kula", "Kapadokya" ve "Pamukkale" olarak açıklandı. İşte, görseller...

Ambalaj Ürünlerinde Kalitenin Ve Ucuzluğun Adresi Zirve Kullan At Ambalaj Ürünlerinde Kalitenin Ve Ucuzluğun Adresi Zirve Kullan At