Türk futbolunun en önemli isimlerinden biri olan Arda Turan, Trabzonspor-Basel maçı için Medical Park Stadyumu'na geldi. 

Türk futbolu tek yürek olurken, ülkemizin dört bir yanından her takımın taraftarları, UEFA Konferans Ligi'nde Bordo-Mavililer'i desteklemek için Akyazı'daki yerini aldı. 

ARDA HOP OTURUP HOP KALKTI

Trabzonspor Kulübü Asbaşkanı Ertuğrul Doğan'ın locasında maçı Trabzonspor Kulübü Kongre üyeleri Nedim Saral ile takip eden Arda Turan, maçta hop oturup hop kalktı.

GOMEZ'E HAYRAN KALDI

Ertuğrul Doğan'dan Ahmet Ağaoğlu Sorusuna Cevap Ertuğrul Doğan'dan Ahmet Ağaoğlu Sorusuna Cevap

Trabzonspor'un golünde de Gökhan Gönül ile büyük sevinç yaşayan Arda, Bordo Mavili takımdan en çok Maxi Gomez'i beğendi.

Gomez'in oyun görüşüne hayran kaldığını ifade eden Arda Turan, Uruguaylı forvetin lig üstünde bir isim olduğunun altını çizerken "Çok iyi futbolcu. Önüne düştü mü affetmiyor. Seviyesi çok yüksek. Normalde çok daha iyisini yapardı ama bu sezon takımın şanssızlığı onu da etkiledi." dedi. 

ARDA ADIM ATAMADI

Trabzonsporlu taraftarlar tarafından farklı sevgi beslenen Arda stadyumda adeta adım atamadı. Trabzonsporlu taraftarların yoğun ilgi gösterdiği Arda Turan bol bol fotoğraf çektirdi ve istekleri kırmadı.