Kıvanç Tatlıtuğ-Başak Dizer çiftinin oğulları ile Özge Özpirinçci-Burak Yamantürk çiftinin kızları bugün birlikte gezmedeydi.

KURT EFE İLE MERCAN BULUŞTU

Kıvanç Tatlıtuğ ve eşi Başak Dizer, küçük oğulları Kurt Efe'yi bu yıl kucaklarına aldı. Aynı şekilde Özge Özpirinçci ve kendisi gibi oyuncu eşi Burak Yamantürk'ün kızları Mercan da Kurt Efe'yle art arda doğdu.

En son Netflix'in Yakamoz S-245 dizisinde birlikte rol alan Özpirinçci ve Tatlıtuğ, gerçek hayatta da çok iyi dostlar. Çocuklarını birlikte büyüten samimi arkadaşlardan ailecek gelen yeni paylaşımlar, hayranları da mutlu ediyor.

Başak Dizer ve Özge Özpirinçci, bugün çocuklarını buluşturdu. Sıcak havaların tadını çıkaran yeni anneler, bugün bebekleriyle birlikte kumsala gitti. Kurt Efe ve Mercan'ın kumlarda oynadığı anları paylaşan ünlü isimler, bu pozun altına "Krem & karamel" notunu düştü. İşte, yüzlerini bir türlü göremediğimiz ünlü bebeklerin kumsal buluşması pozu...

Ömer dizisinin başrol oyuncusu Selahattin Paşalı hangi projelerde rol aldı? Ömer dizisinin başrol oyuncusu Selahattin Paşalı hangi projelerde rol aldı?