Fountas'tan Şampiyonluk Açıklaması Fountas'tan Şampiyonluk Açıklaması

Trabzonspor'un Hatayspor ile deplasmanda oynadığı karşılaşmada yenilen gol öncesinde elle rakibin müdahalesinin görmezden gelinmesi ve VAR'ın devreye girmemesinin tepkileri sürerken, Papara Park'ta oynanan Trabzonspor Pendikspor karşılaşmasına da hakem ve VAR odasının müdahale etmediği skandal kararlar damga vurdu.

Trabzonspor'un kazandığı karşılaşma sonrasında Trabzonsporlu taraftarlar "her hafta hakemi de yenmek zorunda değiliz." Şeklinde tepki gösterirken kulüp başkanı Ertuğrul Doğan, TFF'yi sert sözlerle uyararak adaletli olmaya davet etti.

Başkan Ertuğrul Doğan'ın yaptığı konuşmayı bekleyen stadyum çevresindeki taraftarlar, konuşma sonrasında fotoğraf çekilmek istedi.

Karşılaşma sonrasında oldukça TFF'nin Trabzonspor'a karşı olan tavrına karşı sinirli olduğu gözlenen Başkan Ertuğrul Doğan'ın, karşılaşma sonrasında uzun süre taraftarlar ile zaman geçirmesi ve yoğun tempoda bütün fotoğraf çekilme isteklerini geri çevirmemesi dikkatlerden kaçmadı.

Trabzonspor Kulübü Başkanı Ertuğrul Doğan kendisine gösterilen sevgi seline kayıtsız kalmayarak, Trabzonsporlu taraftarların fotoğraf çekilme isteklerini de geri çevirmedi ve hepsiyle tek tek fotoğraflar çekildi.