Ben Bu Cihana Sığmazam 6 bölüm fragmanı yayınlandı. Oktay Kaynarca’nın hayat verdiği Cezayir karakterine ne olacak? İşte yeni bölümden ipuçları!

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM 6. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Oktay Kaynarca bu sezon kendi yapım şirketi Güzel Adamlar tarafından üstlenilen Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi ile izleyicileri ekran başına topluyor. ATV’nin Salı akşamları ekrana gelen dizisinde ilk 5 bölüm geride kaldı. Peki, gelecek hafta dizide neler olacak? Ben Bu Cihana Sığmazam 6 bölüm fragmanı bu sorunun yanıtını veriyor…

Ben Bu Cihana Sığmazam 6 bölüm fragmanı 2 kısım yayınlandı. Sosyal medyada ve izleyiciler arasında haftanın en çok konuşulan yapımlarından olan dizide 6. Bölümde Cezayir’in çatışmadan kurtulup kurtulamayacağı merakla bekleniyor.

Aksiyon ve heyecan dolu yeni bölümün tanıtımı art arda yayınlandı. Oktay Kaynarca, Ebru Özkan ve Pelin Akil'in başrollerini paylaştığı dizinin yeni bölümü, 25 Ekim Salı akşamı 20.00'de ATV'de yayınlanacak.

Yalı Çapkını dizisinin ayrılmaz ikilisi bakın hangi oyuncular oldu? Yalı Çapkını dizisinin ayrılmaz ikilisi bakın hangi oyuncular oldu?

İşte, Ben Bu Cihana Sığmazam 6 bölüm fragmanı 2 tanıtımı!