Benzine yeni bir zam daha geliyor. Akaryakıt alacakların dikkatine... İşte 15 Aralık güncel benzin ve motorin fiyatları!

Motorin ve benzin fiyatları araç sahiplerinin araştırdığı konulardan biri. Geçtiğimiz gün benzine ve motorine gelen indirim vatandaşşa rahat bir nefes aldırmıştı. Peki yeni bir benzin zammı daha mı geliyor? Deponuzu gece yarısına kadar fulleyin, çünkü gece yarısından itibaren benzin zammı geliyor. İşte 15 Aralık 2022 Perşembe güncel akaryakıt fiyatları ve motorin ile benzin fiyatları...

Geçtiğimiz hafta petrol fiyatları yılın en düşük seviyesini görmüştü. FED faiz kararları ve diğer etkenlerle brent petrolde artış oldu. Akaryakıta bir indirim, bir zam gelirken, vatandaşa kötü haber geldi. Benzine zam kapıda.

Benzin fiyatlarına bu gece itibariyle 1 lira 7 kuruş zam geliyor. 15 Aralık Perşembe'yi 16 Aralık Cuma'ya bağlayan bu gece yarısından itibaren benzinin litresi zamlı fiyatıyla satılacak. Brent petrolün varili, uluslararası piyasalarda 82,12 dolardan işlem görüyor.

GÜNCEL AKARYAKIT FİYATLARI 15 ARALIK 2022 PERŞEMBE

İSTANBUL

Benzin fiyatı: 17,42 TL

Motorin fiyatı: 21,10 TL

ANKARA

Ekmeğe zam gelecek mi? Ekmek fiyatları hakkında flaş gelişme! Ekmeğe zam gelecek mi? Ekmek fiyatları hakkında flaş gelişme!

Benzin fiyatı: 17,63 TL

Motorin fiyatı: 21,26 TL

İZMİR

Benzin fiyatı: 17,62 TL

Motorin fiyatı: 21,34 TL