Trabzonspor’da geçen sezon gösterdiği performansla hayal kırıklığı yaratan Stefano Denswil bordo – mavililerde yeni bir sayfa açmayı planlıyor.

Trabzonspor’da şampiyonluk sezonunda gösterdiği performansla göz dolduran, bu nedenle yeni bir sözleşme imzalanan ancak bu sezon aldığı yüksek ücret nedeniyle gönderileceklerde adı geçen Denswil, sezona iyi bir başlangıç yapmak istiyor.

Fırtınada Hatayspor Maçı Hazırlıkları Devam Ediyor Fırtınada Hatayspor Maçı Hazırlıkları Devam Ediyor

Trabzonspor’un Slovenya’da sürdürdüğü kampı iyi değerlendiren Denswil, fazla kilolarını da verdi… Trabzonspor ile 2025 yılına kadar sözleşmesi bulunan oyuncu Surinamlı oyuncu, bordo – mavililerde şu anda sol ayaklı tek stoper…

Slovenya kampında toplamda 5 – 6 kilo civarında verdiği kaydedilen Denswil için, son olarak Belçika’dan bir kulübün transfer teklifinde bulunduğu ancak ücretin çok düşük olması nedeniyle bu teklifin geri çevrildiği kaydedildi.

İyi bir transfer bedeli olmadan Trabzonspor’un elde tutmayı planladığı 30 yaşındaki Denswil’in, şampiyonluk sezonunda olduğu gibi bu sezon da takıma büyük katkı vermeyi planladığı kaydedildi.