Trabzonspor adına bir dönem transferin gözdesi olan Efecan Karaca o süreci anlattı. Tecrübeli kanat oyuncusu transfer adına çarpıcı itiraflarda bulundu.

Futbolda en kötü şey sakatlıktır

Trabzonspor Taraftar Grupları Deprem Bölgesine Yardıma Gidiyor Trabzonspor Taraftar Grupları Deprem Bölgesine Yardıma Gidiyor

"Hedeflediğim her şeyi yakalamış durumdayım. Bir büyük takım hedefliyordum, o da biliyorsunuz kısmet olmadı. Bir o kalmıştı. Futbolda en kötü şey sakatlıktır değil mi? Benimki ise psikolojik..." dedi.

Efecan'dan Trabzonspor itirafı

Trabzonspor'a giderken direkten dönen oyuncu, bunun nedenini de anlattı. Efecan bordo mavili takım için; "İki kere direkten döndüm. Bir kere Trabzonspor olayında bir kere de Fenerbahçe olayında direkten döndüm. Trabzonspor olayında sabahtan geldim, noterden fesihleri yapıyordum, olmadı. Fenerbahçe olayında aynı şey oldu. Allah tabiki ilk önce kimseye sakatlık vermesin ama bu olaylar da psikolojik olarak insanı çok yoruyor. Birincide olmadı diyorsun ki bu kadardı bitti bu iş. İkinci de olmayınca gerçekten hayal kırıklığı oluyor o da bize denk geldi." ifadelerini kullandı.