Fenerbahçe'nin başarılı oyuncularından Ferdi Kadıoğlu, babası Feyzullah Kadıoğlu'nun katıldığı bir canlı yayında gündeme geldi. Feyzullah Kadıoğlu, Beyaz TV'de yer aldığı programda çarpıcı açıklamalarda bulundu. Trabzonlu olduklarını belirten baba Kadıoğlu, oğlunun geleceği hakkında önemli ipuçları verdi.

Recep Tayyip Erdoğan'dan TFF Başkanı Seçilen İbrahim Hacıosmanoğlu'na Tebrik Mesajı Recep Tayyip Erdoğan'dan TFF Başkanı Seçilen İbrahim Hacıosmanoğlu'na Tebrik Mesajı

Ferdi Kadıoğlu'nun hangi takıma gitmesini istediğine yönelik soruya cevap veren Feyzullah Kadıoğlu, "Ben Trabzonluyum ve daha önce Trabzonspor'dan teklif gelmedi. İspanya ve Almanya gibi liglere gitmesini isterim. Ancak en büyük takımlardan birine gitmesini isterim. Fenerbahçe'de kalıp kariyerini burada sürdürerek başarılarına devam etmesini tercih ederim." şeklinde konuştu.

Ayrıca, baba Kadıoğlu, oğlunun Türkçe bildiğini de açıkladı. Ancak bu konuda ufak bir espri yaparak, "Ferdi, Türkçe konuşurken bazen yanlış kelimeler kullanabilir, siz gazeteciler de hemen üzerine atlayabilirsiniz." dedi.

Editör: Haber TS