Google Ads ile Potansiyel Müşterilerinizi Tekrar Nasıl Çekebilirsiniz? Google Ads ile Potansiyel Müşterilerinizi Tekrar Nasıl Çekebilirsiniz?

Dedektiflik hizmetleri, kamuya açık yerlerde kişi haklarının korunması amacı ile hukuka ayrıkırı olmayacak şekilde delil toplanmasını içerir. Özel dedektiflik kurumsal ve bireysel olarak ikiye ayrılmaktadır. En çok dedektiflik hizmeti için başvurulan davalar ; aile içi şiddet kaynaklı boşanma davaları, şirket, dolandırıcılık ve alacak verecek davalarıdır. Bu hizmetler açılmış olan davalar için verilmektedir. 2021 yılında yılın en başarılı dedektifi ödülü alan özel dedektif Osman Çelik, liderliğini yaptığı bürosundaki çalışanlarıyla birlikte 2006 yılından beri dedektiflik hizmeti vermektedir.  Özel dedektif Osman Çelik aynı zamanda tüm Türkiye’ye araştırma ve dedektiflik hizmeti veren Star Dedektiflik şirketinin kurucusu ve yöneticisidir. Yeterli araç ve eleman sayısı ile deneyimli bir dedektif kadrosuna sahiptir.

Bu Hizmetin Kapsamı Nedir?

Sadece İstanbul’da değil Türkiye’nin hemen her bölgesinde profosyonel hizmet verilmektedir. Vizyonları doğru, şeffaf, dürüst, yasalara uygun, gizliliğe önem veren ve hesap verebilir dedektif kadrosu ile bu hizmet gerçekleştirilmektedir. Uzman dedektif kadrosu ile 7/24 hizmet vermekle birlikte insanların özel hayatları ve kişilik haklarına saygılı olmak ön koşuldur. Sonraki aşamada 3. Kişi hakkında toplanan suç teşkil etmeyen bilgiler, araştırmayı talep eden gerçek ya da tüzel kişiye iletilir. Suç teşkil eden bilgiler ise ilgili makamlara bildirilir.  Dedektiflik bürosunun profosyonel anlamda sağladığı hizmetler : Eş takibi, boşanma davaları, icra araştırması, şirket araştırması, velayet davaları, marka ve patent koruma, evlilik öncesi araştırma, öğrenci araştırması ve hukuk danışmanlığıdır. Bu alandaki çalışmalarıyla dedektiflik bürosu %100 e yakın kesin sonuca ulaşarak bir ilki gerçekleştirmiştir.

Dedektiflik Hizmeti Almak İstendiğinde Süreç Nasıl İşler ? Neler Yapılmalı?

Öncelikle davalar açılmış olmalıdır. Türk Ceza Kanunu’ndaki boşlukları değerlendirerek açılmış olan davalarda delil topanır. Örneğin aldatma şüphesi gibi durumlarda suç duyurusunda bulunabilmek için delil gereklidir. Dedektifler de bu hizmet sağlayabilmektedir. Dedektif arama aşamasında internetten arama yapılırken güven sorunları oluşabilmektedir. Bu sebeple büroya/ofise gidip görüşme yapılmalıdır. Özel dedektiflik fiyatları, hizmetine kapsamı, süresi ve karmaşıklığına göre değişebilmektedir. Bu sebeple müşteriler büroya gittiklerinde fiyatı ve hizmetin detaylarını da konuşmalıdır.  Büroda görüşme için öncesinden web sitesi üzerinden telefonla ya da mail yolu ile randevu alınabilmektedir.

Dedektif Osman Çelik Kadrosunu Nasıl Oluşturmakta?

Öncelikle dedektifler Türk Ceza Muhakemeleri Kanunu ve Medeni Kanunu’nu çok iyi bilmektedirler.  Dedektiflerin kendilerini de korumaları ve yasaya uygun hareket etmeleri için önem arz etmektedir. Dedektif adayları 10-15 günlük deneme sürecinden geçtikten sonra uzman olanların yanında çalışmaya başlıyorlar. Daha sonra uzman dedektifin raporuna göre işe alıma karar verilmektedir. Karar verme süreci birçok uzman dedektif tarafından detaylıca değerlendirilmektedir. Adli ve sicil kaydı temiz ve dedektiflik lisansına da sahip olmaalrı önemlidir. Aynı zamanda Osman Çelik kadrosunu gözlem/gözetim becerileri, etik, güvenilir ve iyi problem çözme yeteneği gibi dedektiflik için gerekli karakteristik özelliklere sahip kişilerden oluşturmaktadır.