Kayserispor'un Yeni Teknik Direktörü Belli Oldu

Hikmet Karaman'ın istifa etmesinin ardından Kayserispor'daki teknik direktör bilmecesi sona erdi.

Kayserispor'un Yeni Teknik Direktörü Belli Oldu

Kayserispor Kulübü Başkanı Hamdi Elcuman, prensip anlaşmasına vardıkları teknik direktör Samet Aybaba'nın yarın Kayseri'ye geleceğini belirtti.

Aybaba'nın yarın Kayseri'ye gelerek 1,5 yıllık sözleşme imzalayacağını ifade eden Elcuman, "Birkaç alternatif arasından takımımıza en fazla katkıyı sağlayacağına inandığımız teknik direktör Samet Aybaba ile el sıkıştık. Kendisi daha önce de kulübümüzde görev yapmış başarılı bir teknik adam. Aybaba yönetiminde takımımızın içinde bulunduğu sıkıntıları en kısa zamanda aşarak üst sıralara doğru tırmanışa geçeceğine eminiz." dedi.

Elcuman, Kayserispor'un büyük bir camia olduğunu ve taraftarlarının da desteğiyle çok daha iyi yerlere geleceğini vurgulayarak, içinde bulundukları maddi sıkıntıları aşmak için de yönetim olarak çalıştıklarını sözlerine ekledi.

Samet Aybaba'dan paylaşım

Tecrübeli teknik adam, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla transferi duyurdu. Samet Aybaba, paylaştığı fotoğrafının altına, "Merhaba İstikbal Mobilya Kayserispor ve tüm taraftarı, hepimize hayırlı olsun!" notunu düştü.

Güncelleme Tarihi: 09 Ekim 2019, 22:52
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ramazan bilal dogan
Ramazan bilal dogan - 11 ay Önce

Habire eski teknik direktör deniyor bu adamlar bizden gitmiş fayda sağlamamış ersun yanal içinde eski teknik direktör deyin bırakın eskileri şota hami olsa neyse

SIRADAKİ HABER