Aliağalı minikler gönüllerince eğlendi

Aliağa Belediyesinin kültür sanat faaliyetleri kapsamında çocuklar için düzenlediği ‘Aliağa’da Bahar Şenliği’ etkinlikleri minikleri gönüllerince eğlendirdi.Katılımcılarına keyifli bir hafta sonu yaşatan etkinliklerde ‘Gökkuşağının...

Aliağalı minikler gönüllerince eğlendi

Aliağa Belediyesinin kültür sanat faaliyetleri kapsamında çocuklar için düzenlediği ‘Aliağa’da Bahar Şenliği’ etkinlikleri minikleri gönüllerince eğlendirdi.

Katılımcılarına keyifli bir hafta sonu yaşatan etkinliklerde ‘Gökkuşağının Altında’ isimli müzikli tiyatro oyunu ikişer seans halinde miniklerle buluştu. Uygur Çocuk Tiyatrosu tarafından sahnelenen, senaryosu Nilbanu Engindeniz’e yönetmenliği ise Suha Uygur’a ait oyun miniklere kahkaha dolu dakikalar yaşattı. Hafta sonunun tadını aileleriyle birlikte Avcı Ramadan Çocuk Oyun ve Rekreasyon Alanı’nda keyifli saatler yaşayarak geçiren minikler tiyatronun ardından kendileri için hazırlanan sihirbaz, animasyon, palyaço gösterileri ve yüz boyama aktiviteleriyle de doyasıya eğlendi. Etkinlikler sırasında miniklere süt, kek, pamuk helva, Osmanlı macunu ve patlamış mısır ikramı yapılırken büyükler için de çay ikramı yapıldı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER