Trabzonspor'da En Çok Kart Gören İsim Şaşırttı Trabzonspor'da En Çok Kart Gören İsim Şaşırttı

Kemal Özdeş, “Bu kadar girilen pozisyonların gole döndüğü maçta çok sürpriz olmaz. Oyunu anlatmam gerekirse: Aslında golü yediğimiz dakikaya kadar istediğimiz oyunu oynayan, iştahlı oyunu oynayan, bizim takımdı. Ama ilk gol biraz gardımızı düşürdü. Oyunu toparladık ama oyun üstünlüğün Trabzonspor’a verdik. Orta alanda onların çıkışlarını engellemekte zorlandık. İkinci golde oldukça gardımızı düşürdü. Bugün yaşadığımız en büyük problemlerden bir tanesi 3. Golü yiyip içeri girmek. 
Skordan bağımsız oyunu tarif etmek gerekiyordu. İkinci yarı ilk yarıya oranla 4. Golü yiyinceye kadar istediğimiz oyun oynandı. Çok üretken olmadık ama istediğimiz oyun oldu. Belki 4. Golü yedikten sonra maç bitti. 
4 – 0 olduktan sonra takımım son ana kadar gol yememek için ve gol atmak için çabası vardı. 
Bugün rakip takımın 6 tane galeyi bulan şutu, 5 tane golle sonuçlandı. 
Bugün sıkıntıyı yaratan gollerin olmasıydı. Bunun da üstesinden gelmek gerekiyor. Bu futbol oyunu. Her zaman iyi oynarken gol atamıyorsunuz, gol de yiyebiliyorsunuz. 
Buna tepki vermek gerekiyor. 
Tam zamanında girdik milli maç arasına. Şimdi dinleneceğiz. İlk 3 haftada vermediğimiz pozisyon kadar pozisyon verdik ve golle sonuçlandı. 
bunun üzerinden geleceğiz. 
Şimdi dinleneceğiz, sonrasında 4 maçlık periyoda hazırlanacağız. 
Trabzonspor’u da kutluyorum” dedi.