Tekirdağ doğumlu ve Trakya Üniversitesi'nde Muhasebe ve Açık Öğretim İşletme bölümlerini tamamlayan yerli yazar, tiyatro deneyimlerinden uluslararası kariyerine uzanan bir yolculuğun ardından fantastik edebiyat dünyasına adım attı. "Rumuz Goncagül" tiyatro oyununda sahne aldığı dönemde tiyatro tutkusunu keşfeden yazar, uzun yıllar uluslararası firmalarda üst düzey yöneticilik yapmasına rağmen içindeki tiyatro aşkını kaybetmedi.

Fantastik türde yazdığı kitaplarında, sıradanın ötesinde bir dünyaya kapı aralayan yazar, özellikle karakter odaklı ve bilimsel gerçekçiliği ön planda tutan eserleriyle dikkat çekiyor. Onun eserlerinde fantastik unsurlar, bilimle ve gerçeklikle harmanlanarak okuyuculara sıra dışı bir deneyim sunuyor.

İlk kitabı John’un Günlüğü: Uyan ile fantastik edebiyat dünyasına adım atan yazar, hikayesini devam ettirdiği ikinci kitabı John’un Günlüğü: Sarmaşık ile okuyucuların ilgisini çekmeyi başardı. Bu kitaplar, fantastik kurgu tutkunlarının ilgisini çekmenin ötesinde, aynı zamanda bilimsel gerçekçilik ve karakter derinliği ile de ön plana çıkıyor. John’un günlüğü sarmaşık ve john’un günlüğü uyan mst yayıncılık web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Yazar, yazma sürecinde bilinmezlikten ilham aldığını ve birçok bilimsel teoriyi araştırarak kendi hikayesine uyarladığını belirtiyor. Yazma sürecinde karakterlerin ve mekanların detaylıca işlendiği ve kurgunun zamanla şekillendiği bir süreç yaşadığını ifade ediyor.

Ekran Kartlı Sunucu Kiralama Ekran Kartlı Sunucu Kiralama

Sosyal medyada da aktif olan yazar, okurlarıyla iletişim kurarak onların geri bildirimlerine ve taleplerine önem veriyor. Gelen yorumlar ve eleştiriler doğrultusunda kitaplarını geliştirmeye çalışıyor ve okuyucularının taleplerini dikkate alarak hikaye kurgusunu şekillendiriyor.

Yazarın gelecekteki projeleri arasında, John’un Günlüğü serisinin devamı ve farklı türlerde yeni kitaplar bulunuyor. Bu kitaplar arasında distopik-fantastik bir seri ile bir komedi kitabı da yer alıyor. Her iki projenin de sürükleyici ve heyecan verici olması bekleniyor.

Yerli yazarın eserleri, sadece fantastik kurgu sevenler için değil, aynı zamanda bilimsel gerçekçiliği ve karakter derinliğini önemseyen okurlar için de ilgi çekici bir seçenek sunuyor. Büyülü dünyası ve sıra dışı karakterleriyle John’un Günlüğü Serisi, fantastik edebiyat tutkunlarının radarında olmaya devam ediyor.

Yayımladığı kitaplarla fantastik edebiyat tutkunlarının ilgisini çeken yazar, eserlerinde bilimsel gerçekçilik ve karakter derinliğine önem veriyor.

Kitap yayınlamak için başvurduğu MST YAYINCILIK ailesine özenli çalışmaları için, sürecin en başından sonuna kadar kitap bastırmak konusunda uzman olan ekibe teşekkürlerini sunmak istiyor.

Gelecekteki projelerinde de MST Yayıncılık ile iş birliğini sürdürecek olan yazar, fantastik dünyasını genişletmeye ve okuyucularına yeni maceralar sunmaya devam edecek. [ŞAFAK AKGÜN], MST Yayıncılık ile iş birliği içinde fantastik dünyasını genişletmeye devam ediyor. Okuyucularını bekleyen yeni maceralar için gözler, yazarın üzerinde olacak.