Vivo Y79 Plus Özellikleri Belli Oldu Vivo Y79 Plus Özellikleri Belli Oldu

Güney Koreli teknoloji devinin yeni amiral gemisi akıllı telefon serisi yolda. Samsung Galaxy S24 tasarımı sızdırıldı. İşte cihazın görüntüsü!

Galaxy S24, çok sayıda render görüntüsü ve 360 ​​derecelik bir videoyla ayrıntılı olarak gösteriliyor. Samsung, bu akıllı telefonla revize edilmiş bir tasarım dilini tanıtacak. Kavisli bir çerçeve yerine düz bir çerçeve var. iPhone’u anımsatan bir tasarım. Ancak köşelerin yarıçapı daha dardır.

Samsung Galaxy S24 genel olarak daha keskin görünüyor. Donanım anlamında bir yenilik var. Samsung'un amiral gemisi serisi tarihinde ilk kez standart bir model ultra geniş bant özelliğine sahip.

OnLeaks, gelecek yılın Samsung amiral gemisinden heyecan verici materyaller yayınladı. Galaxy S24, yüksek çözünürlüklü görsellerde ve çok yönlü bir videoda tüm ihtişamıyla görülebiliyor. Değiştirilen tasarım hemen göze çarpıyor.

2014'teki Galaxy Alpha, bugüne kadarki en yüksek kaliteli çerçeveye sahip Samsung telefonuydu. Düz ve sağlam olan bileşen son derece sağlam görünüyordu. Galaxy S24'ün render görüntüleri Galaxy Alpha'yı ve mevcut iPhone'ları anımsatıyor.

Ayrıca teknik bir vurgu var. Örneğin bazı takip cihazlarında kullanılan ultra geniş bant radyo, daha önce Plus ve Ultra sürümlerine ayrılmışken, S serisindeki standart bir model muhtemelen ilk kez bu özellikle karşımıza çıkıyor. Galaxy S24'ün önü ve arkası büyük ölçüde değişmeden kalıyor. Ancak ekran kenarlarının daha dar olması ve panelin 6,17 inç boyutunda olması gerekiyor.

Uygun fiyatlı Galaxy A15'in de Galaxy S24’ten yaklaşık bir ay sonra tanıtılması bekleniyor.