Trabzonspor’un Antalya kampında genç futbolculardan Arif Boşluk forma şansı bulduğu sürelerde gelecek adına umut verdi. Arif Boşluk, Hull City ve Crystal Palace maçlarında Teknik Direktör Abdullah Avcı’dan formayı almayı başardı.

En Çok Katkı Bakasetas'tan En Çok Katkı Bakasetas'tan

HULL CİTY MAÇINDA TAKIMIN EN İYİLERİ ARASINDAYDI…

Trabzonspor, Antalya’da devam ettirdiği çalışmalarında ilk hazırlık maçında İngiltere ekibi Hull City ile karşılaşırken sahadan 1-1’lik eşitlikle ayrıldı. Trabzonspor’un tek golü Trezeguet’ten geldi. Bordo mavili takımda hazırlıkların Trabzon bölümünde gösterdiği performans ile olumlu not alan Arif Boşluk bu karşılaşmada 63 dakika süre alırken dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Genç sol bek Hull City maçında gösterdiği performans ile takımın en iyileri arasında yer almayı başarmıştı.

CRYSTAL PALACE MAÇINDA DA SÜRE ALDI…

Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı son oynanan hazırlık maçı olan Crystal Palace maçında da Arif Boşluk’a 63 dakika süre verdi. Arif Boşluk her iki karşılaşmada da gösterdiği performans ile gelecek adına umut veren isim oldu.

BASIN TOPLANTISINDA SİNYALİ VERMİŞTİ…

Basın mensuplarıyla yaptığı bilgilendirme toplantısında 19 yaşındaki sol bek Arif Boşluk’un performansından ve antrenmanlardaki gelişiminden memnun olduğunu belirten Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı, ‘’Trabzonspor A takımına en yakın takım U19 takımıdır. Aynı saatte, yan sahada bizimle aynı kıyafetler ile antrenman yapıyorlar. Bazen ihtiyaç anında Arif Boşluk’u çağırdığımızda yürüme mesafesinde geliyor. A takımda neler yapabileceklerini görüyoruz. Arif geçen sezondan beri U19 takımınının öne çıkan oyuncusu oldu. Antrenmanlarda doğru cevaplar veriyor. Bugün bizimle ve umarım bizimle birlikte devam eder.’’ ifadelerine yer vermişti.