Burak Yılmaz'dan Çifte Standart!

Burak Yılmaz parasını alamamasına rağmen sorun çıkarmıyor.

Burak Yılmaz'dan Çifte Standart!

Ocak ayında Beşiktaş’a transfer olmadan önce Trabzonspor’da sancılı bir dönem geçiren ve kadro dışı kalmaya kadar giden Burak Yılmaz Beşiktaş’ta adeta ikinci baharını yaşıyor.

Siyah beyazlı formayla 8 maçta 6 gol 1 asistlik performansıyla hocası Şenol Güneş’in yüzünü kara çıkarmayan Burak, yeniden milli takımdaki yerini alırken, yıldız golcünün kariyerinde işleri yoluna koyması taraftarları da bir hayli memnun etti.

Beşiktaş’ta maddi problemler yaşanmasına rağmen bunlara aldırış etmeyen ve sadece işine odaklanan Burak Yılmaz’a Trabzonspor camiasından tepki yağıyor.

Futbolcuların alacaklarını ödeyemeyen ve oyuncularla FİFA’lık olan Beşiktaş’ta Burak Yılmaz’ın 3 aydır herhangi bir ücret almadığı bilinirken, bordo mavili kulübün önde gelen isimleri ve taraftarların tecrübeli golcü hakkında ‘Burak’ın bizde alacakları olduğu zaman hemen TFF’nin yolunu tutardı, onu bağrımıza bastık, kaptanlığı verdik ama iş paraya geldiğinde farklı yollar denemeyi tercih etti, şimdi Beşiktaş’ta da 3 aydır para alamıyor ama sesi çıkmıyor, bir yere başvurduğu şikayet ettiği falan yok’ ifadeleri kullanılıyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
True Legend
True Legend - 1 yıl Önce

Orda boşandiği karisini sikiyolarda ondan buda burağin hoşuna gidiyo böylece boşandiği karisindan intikam almiş oluyor kendine Göre

manuel
manuel - 1 yıl Önce

ya yalan haberin boylesi. adam ts den de para almadi sikayet etmedi . alacaklari birikti 1 yil gecince sikayet etti cunku odemeleri var herkesin. bu haberi yapanlar iste ts dusmani icimizdeki hainler

hasan
hasan - 1 yıl Önce

Giden gitmiştir önümüze bakalım şu tür haberler yapıp trabzonsporu küçük duruma düşürmeyin.Bizde adam olan başka yere gidince madam oluyor.Boşverin işimize odaklanalım takıma sahip çıkalım ileriye bakıp geleceği düşünelim şimdiden.

Dadaş ts
Dadaş ts - 1 yıl Önce

Haber eksik ben tamamlayım:Burak Malta’n çıkarken kendisini alkışlayan taraftara sktr çekerken, sahaya adım attığı andan itibaren yuhalayan BJK taraftarına gık dememiştir. Önde olduğu maçın son dakikasında kendisine pas vermeyen onaziye sahada

yasar
yasar - 1 yıl Önce

karakter yoksunu

barış
barış - 1 yıl Önce

Trabzon'da da kaç ay para almadan oynadı hatta diğer oyuncuların ücretinin ödenmesi için borç para bile vermişti kulübe. Adam kalmak istedi ama bizimkiler yönetime geldiği gibi adamı satmaya kalktılar. Maliyeti çok diye diye adamı soğuttular takımdan. O saatten sonra ne yapmasını bekliyordunuz ki...

HAKİKAT
HAKİKAT - 1 yıl Önce

kardeşim adamı adam yerine koymassan böyle olur.Bazen tavırlarda çok önemli.burağın yerinde olsam bende aynısını yapardım.

SIRADAKİ HABER