Burak Yılmaz'dan Maç Sonu Onur Yorumu

Trabzonspor maçında 2 gol birden atan ve 3 puanı getiren Burak Yılmaz, maç sonunda ne dedi?

Burak Yılmaz'dan Maç Sonu Onur Yorumu
 "Bugün rakibimiz puan kaybedince bu maçın önemine vardık. Çünkü daha önce gereksiz puanlar kaybettik rakibimizin puan kaybettiği haftalarda da.. Ama son haftalara doğru artık işin bilincideyiz. Sürekli toplantılar yapıyoruz. Rakibin maçı sonrasında da mutlaka kazanmalıydık. Trabzonspor çok iyi bir takım, iyi organize oluyor, iyi ayakları var ama bugün ne olursa olsun galip gelmemiz lazımdı ve bunu da başardığımız için mutluyuz..

"Muslera ve Onur bence Türkiye'nin en iyi kalecileri.. Biri yerli, biri yabancı olarak hemen hemen en iyi kaleciler. Bugün farklarını ortaya koydular. İkisini de ayrı ayrı tebrik ederim". 

"Bugün Arda geldi maça, maçtan önce de aradı gol atacağımı da söyledi. Aramızda bir uğur var onu da söyledi. Zaten her zaman yanımızda ve bize destek oluyor.. Ben 2 golümü de ona armağan ediyorum. O da en az benim kadar sevindi, attığı mesajlarla da bunu gösterdi"
Güncelleme Tarihi: 22 Aralık 2013, 23:01
YORUM EKLE
YORUMLAR
Faruk korkmaz
Faruk korkmaz - 8 yıl Önce

Onurlu insan ekmek yediği yere ihanet etmez golünü attın bunu gösterdin unutmaki futbol hayatının sonuna geldiğinde trabzonspor a geldin ve seni ulaşa bilecek oldugun en üst seviyeye çıkartan takıma attın golden sonraki sevinç gösterin adam olan kendine yakıştırmazdı yapmazdı aaa özür dilerim sen zaten adam degildin

Ismail Yavuz
Ismail Yavuz - 8 yıl Önce

Trabzonsporlular ihanetini asla unutmayacaktır. Elbet birgün futbolu bırakacaksın, ama Trabzonsporluların gönlünde futbolunla anılamayacaksın, ihanetinle anılacaksın

Rasim
Rasim - 8 yıl Önce

Gol Sevincini cok abarttin nankor burak

SIRADAKİ HABER