Görüşme Öncesi Flaş Sözler! "Men Alırsınız"

Trabzonspor yönetimi de Fenerbahçe gibi Mart ayı içinde UEFA’nın CFCB komisyonuyla yapılacak toplantıyı bekliyor… bu toplantı öncesinde 28 Şubat’ta yapılan ödeme bordo-mavililierin elini güçlendirse de 31 Ocak’ta yapılan toplantıda konuşulanlar hala akıllarda.

Görüşme Öncesi Flaş Sözler! "Men Alırsınız"

31 Ocak’ta yapılan toplantıda FFP müfettişleri Ahmet Ağaoğlu ve Trabzonspor heyetinin, “bizden önceki yönetim…” söylemine tepki göstermiş, bir müfettiş, “muhattabımız kurumdur, Trabzonspor’dur. Kimin yönettiği. Yönetimin değişmesi önemli değil" cevabını vermişti.

Toplantıda yer alan en agresif üye olan bu müfettiş ayrıca Trabzonspor heyetine, “UEFA ile yaptığınız anlaşmaya uymazsanız ceza kuruluna sevk edilirsiniz. Men alırsınız. Bunu siz de yönetime gelirken biliyor olmalısınız” şeklinde verdiği tepki yeni görüşme öncesinde ön planda tutuluyor.

CFCB, TRABZONSPOR’UN O RİCASINI KARARA BAĞLAYACAK

Bu ay içine UEFA’nun CFCB kurumu ile yapılacak görüşmede Trabzonspor yönetiminin “lütfen bizi ceza kuruluna sevk etmeden 8 ay izlemeye alın. Eğer çizdiğiniz çizginin dışına taşarsak her türlü cezaya razıyız" teklifi kart bağlanacak. Yeniden gelecek bir cezanın geleceğe dönük olarak Trabzonspor'u etkileyeceğini anlatmaya çalışılacak.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Uğur kumas
Uğur kumas - 1 yıl Önce

Anlaşıldı abdülkadir ve yusufun yeni takımları hayırlı ve uğurlu olsun

SIRADAKİ HABER