banner766

İptal Edilen Üyeler Sonrası Usta'ya Bir Şok Daha!

Trabzonspor'da iptal edilen delegelerin oylarıyla seçilen Trabzonspor yönetimi, Muharrem Usta'yı da yakından ilgilendiren karara imza attı.

İptal Edilen Üyeler Sonrası Usta'ya Bir Şok Daha!

Nisan ayında gerçekleşen olağanüstü genel kurulda 5 bin 758 üyenin ibra oylamasında ve oy kullanmasında hakkı bulunduğu resmi olarak açıklanmıştı.

Yeni yönetim, seçilmesinden sonra kendilerini seçen ve aynı zamanda Muharrem Usta'yı da ibra eden üyelikleri yasal olmadığı gerekesiyle iptal edilmesi yeni bir tartışmaya neden oldu.

Üyeliklerinin yasal olmadığı gerekçesiyle iptal edildiği açıklanan üyelerin oylarıyla hem yönetim seçilmiş hem de eski başkan Muharrem Usta ibra edilmişti.

ÜYELER GERİ DÖNECEK VEYA YÖNETİM İLE İBRA GEÇERSİZ SAYILACAK

Üyeliklerin yasal olmadığının kesinleşmesi halinde, delegelerin mahkemeye gitmesi sonucunda hem kongrenin iptalinin hem de Muharrem Usta’nın ibra oylamasının geçersiz sayılacağı iddia edildi.

Aralık’ta gerçekleşecek olağan kongre öncesinde, Muharrem Usta’nın ibrasının da yasal olmadığı konusunda harekete geçildiği ve bu konuda yeniden oylamanın yapılması için harekete geçildiği öğrenildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
DABAĞ vedat
DABAĞ vedat - 6 ay Önce

İnşAllah yazdığınız gibi olur da aldıklarını misliyle alır Trabzonsporumuz. Haramın binası olmazmış.

SIRADAKİ HABER