Marek Hamsik'ten Trabzonspor'a Açık Kapı!

Yeni sezonda güçlü bir kadro kurmak isteyen Trabzonspor, yıldız futbolcu Marek Hamsik'i bitirmek istiyor. Napoli'de efsaneleşen Slovak oyuncu, Trabzonspor'a sıcak bakıyor. Bordo-mavili yönetim, yıldız ismin transferini tamamlamak için yurt dışına çıkıyor.

Marek Hamsik'ten Trabzonspor'a Açık Kapı!

Trabzonspor yıldız orta saha oyuncunun transferini sonuçlandırmak için yurt dışı seferine çıkıyor. İlk durak oyuncunun kulübünün yer aldığı İsveç ardından ise milli takım kampı. Marek Hamsik ise yetkili menajerlere, "Trabzonspor'un projesine sıcak bakıyorum" diyerek görüşmeler öncesi kapıyı araladı.

Trabzonspor'un orta sahada bir süredir süren arayışlarında menajerlerin önerisiyle gündeme gelen Marek Hamsik tüm ihtimallerin önüne geçti.

HAMSIK TRABZONSPOR'A SICAK BAKIYOR!

Oyuncuyla yapılan ön görüşmelerden sonra yetkili menajerlere, "Trabzonspor'un projesine sıcak bakıyorum, yüz yüze görüşmeliyiz" diyerek milli takım kampına davet eden Marek Hamsik için sefer bugün başlıyor.

Bordo-mavili kulüp tarafından yetkilendirilen menajerler önce oyuncunun Ağustos ayında bitecek sözleşmesini daha erkene çekebilmek için kulübü Göteborg yetkilileri ile bir araya gelecek.

Ardından oyuncunun da yer aldığı Slovakya kampına gidecek olan menajerler burada futbolcuyla rakamsal pazarlıklara girecek. Hamsik'in ilk görüşmelerde istediği yüksek rakamlar 1 milyon 500 bin Euro seviyelerine çekilip imza parası eklenecek.

ABDULLAH AVCI DA ÇOK İSTİYOR!

Bu arada teknik direktör Abdullah Avcı ise orta saha için istediği isimlere rağmen Marek Hamsik'in transfer ihtimalinin ortaya çıkmasıyla, "Hamsik'i alırsak çok büyük bir kazanım olur. Tecrübesiyle kalitesiyle takımın gücüne güç katacaktır. Bu transferin gerçekleşmesini çok isterim" diyerek yönetim kuruluna oyuncuya sıcak baktığını net bir şekilde iletti. (Sabah)

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet
Ahmet - 3 hafta Önce

Lüzumsuzluk. İmajına mı para verecekler bu ihtiyarın acaba. KUCKA kaç maç kazandırdı. On maç bir genç futbolcuya şans versen bi versen 10 hamsik doğar. Ama ne gezer. Atakan Gündüzler oynamak için can atar Hoca egosuna yenilir ve biletini keser.

SIRADAKİ HABER