O Menajerden Flaş Trabzonspor Açıklaması

Bir dönem Trabzonspor'un transferlerini yöneten menajer Özkan Doğan Trabzonspor taraftarına kırgın olduğunu belirtti.

O Menajerden Flaş Trabzonspor Açıklaması

Trabzonspor'a Muharrem Usta döneminde Burak Yılmaz, Juraj Kucka, Jose Sosa, Volkan Şen, Filip Novak, Güray Vural, Muhammet Demir gibi isimleri transfer eden menajer Özkan Doğan, açıklamalarda bulundu. 
 

Trabzonspor'a Muharrem Usta döneminde Burak Yılmaz, Juraj Kucka, Jose Sosa, Volkan Şen, Filip Novak, Güray Vural, Muhammet Demir gibi isimleri kazandıran menajer Özkan Doğan, açıklamalarda bulundu.

"TRABZON'DA BANA İFTİRA ATTILAR"

Antalyaspor ve Trabzonspor taraftarlarına kırgın olduğunu belirten Özkan Doğan, her iki ekibe de birbirinden önemli isimleri kattığını söyledi. Doğan, "Trabzonspor konusunda da böyle bir durum var. Burak Yılmaz, Kucka, Olcay Şahan, Sosa, Novak gibi dünya yıldızı isimleri getirdim kötü sonuçlardan sonra toplumun önüne ben atıldım. Kucka'yı Galatasaray istiyordu, Trabzon'a getirdim ve taraftarlardan saygı bekliyordum. Bana kalırsa Burak Türkiye'nin en önemli oyuncularından. 3 büyükler peşindeyken ben Trabzon'a getirdim yine de bana yükleniyor Trabzonsporlular. Burak, hem insanlık hem de futbolculuk olarak üst düzey bir insandır. Olcay'ı bonservisi elinde Trabzon'a getirdim, müthiş performanslar sergiledi ama sosyal medyadan bana sallıyorlar. Trabzon benim duygusal bağım olan bir kulüp. Bu yüzden biraz üzgünüm. Novak'ı getirdim, iftiralar attılar. Şu an Trabzon'un en iyi oyuncusu" açıklamasında bulundu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
yuh artık
yuh artık - 1 yıl Önce

medeli 4,5 milyona trabzona getiriyordun beşiktaş 1,5 aldı....al sana iftira....

Hüseyin Silahtar
Hüseyin Silahtar - 1 yıl Önce

Bunları şimdi başka takıma götür, sana saygı duyalım.

arsinli
arsinli - 1 yıl Önce

sanki bedavaya getirdin birde hava atıyor... 1 milyon etmeyecek topçuya milyonları verdirdin halen daha dargınım diyor...

SIRADAKİ HABER