Onur'un Menajerinden Asbaşkanın Açıklamalarına Yalanlama

Son iki gündür en çok konuşulan konulardan olan Onur'un menajeriyle yönetim yaşananlarda karşılıklı açıklamalar gelmeye devam ediyor.

Onur'un Menajerinden Asbaşkanın Açıklamalarına Yalanlama

Trabzonspor Kulübü Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, Haber61'e yaptığı açıkalamalarda Onur'un menajeri hakkında dikkat çeken ifadeler kullanmıştı.

İŞTE HABER61'DE YER ALAN HABER;

Geçtiğimiz hafta alınan Yeni Malatyaspor hezimeti sonrası kadro dışı bırakılan ve kaptanlığı elinden alınan Onur Kıvrak’ın menajerinin Trabzonspor tesislerine geldiği, yöneticiler ile yaptığı toplantı sırasında yöneticilere sert cümleler kullandığı ve isteklerde bulunduğu ve yöneticiler tarafından tesislerden gönderdiği iddia edilmişti.

Konu ile ilgili açıklama yapan Trabzonspor Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu “ Abartıldığı gibi kovma gibi bir olay yok. Haberleri öyle yazıyorlar ki sanki kavga edilmiş gibi bir hava yaratılıyor. Onur Kıvrak’ın menajeri davet üzerine değil kendisi kulübe geldi. Onur’un basına verdiği demeçleri ona hatırlattık, yanlış olduğunu bunların hepsinin cezaya dahil olduğunu belirttik. Ancak kendisi ortamı yumuşatmak için değil de Onur’u savunmak için gelmiş. Biz ona bunları söylerken o da o zaman ben de alacaklarımı isterim gibi cümleler kullandı. Biz de ona “Senin niyetin ortamı yumuşatmak” değil dedik. O da gitti. Olay bundan ibaret. “ ifadelerini kullandı.

MENAJERİN AÇIKLAMASI;

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER