Trabzonspor'un Genç Yıldızı Maç Sonu İsyan Etti!

Trabzonspor, Hakem Ümit Öztürk’ün skandal performansıyla Galatasaray’a 3 -1’lik skorla mağlup oldu.

Trabzonspor'un Genç Yıldızı Maç Sonu İsyan Etti!

Ümit Öztürk'ün skandal kararlarıyla Galatasaray'ın Trabzonspor'u mağlup ettiği maç sonrası bordo mavili takımın genç yıldızı Hüseyin Türkmen sosyal medya hesabından ayağının fotoğrafını paylaşarak isyan etti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Yasin arıkan
Yasin arıkan - 2 yıl Önce

Buduruma getiren hakemlerin soyunu

SDFGHJKLŞ
SDFGHJKLŞ - 1 yıl Önce

ÜMİT ÖZTÜRK hatalı olabilir ama Trabzonspor dahil 17 külübün: "Türk futbolunda biliyoruz ki hiç kimse hakemler aleyhinde tek bir kelime konuşmaz. Niye konuşmaz çünkü bundan bir süre önce Galatasaray Başkanı hariç 17 kulübün başkanının imzasıyla Kulüpler Birliği Vakfı denilen saçma ve zırva organizasyonda bir bildiri yayınlandı. Fikret Orman bildirinin ardından açıklama yaptı."
"17 kulüp dedi ki 'Hakemler hakkında konuşmak ayıptır. Hakemler de insandır. Hakemlere toz kondurulmaz' Bunu da kocaman bir kağıda döküp servis ettiler mi? O gün o bildiriyi servis edenlerin bugün konuşmaya ne hakkı var? Hangi yüzle hangi haysiyetle hangi onurla konuşuyorlar? Bu yüzü nereden buluyorlar?"
"Dün 'Hakem hakkında konuşulmaz, hakemler hakkında konuşmak ayıptır. Hakemler hakkında konuşan Galatasaray bilmemne olmalıdır' diyeceksin, aradan süre geçince hakemler hakkında demediğini bırakmayacaksın! Bu güç demek değildir, bu yüzsüzlüktür! Şimdi kendilerine diyorum ki yazdıkları evrakı alsınlar, okusunlar, sonra katlasınlar, yırtsınlar, çayın içine atsınlar, içsinler yutması kolay olur. Ne oldu? Neredesiniz? Hani hakemler hakkında konuşmak ayıptı? Hani Galatasaray terbiyesizdi? Ağzınızdan çıkanı kulağınzı duyuyor mu?

SIRADAKİ HABER