Trabzonsporlu Hemdiye Nine Korkuttu

82 yaşında olmasına rağmen Trabzonspor'un maçlarını kaçırmayan Hemdiye Nine, fenalaşarak hastanelik oldu.

Trabzonsporlu Hemdiye Nine Korkuttu

Fanatik Trabzonsporlu taraftarı oluşuyla herkes tarafından tanınan Hemdiye Nine,dün akşam sevenlerini korkuttu. Fenalaşarak Fatih Devlet Hastanesine kaldırılan Hamdiye Nine’nin durumunun iyi olduğu bildirildi. 

Kocasının vasiyeti sonrasında Trabzonspor’un bütün maçlarına giderek ünlenen 82 yaşındaki Hemdiye Nine, dün akşam telaştı. Uluslararası haber ajanslarının bile haber yaptığı Hemdiye Nine, dün akşam fenalaştı.

Yakınları tarafından Fatih Devlet Hastanesine kaldırılan Hemdiye Nine, burada tedavi altına alındı. Ağır bir gribal enfeksiyon geçirdiği kaydedilen Hemdiye Nine’nin hastanede tedavisinin devam ettiği bildirilirken, durumunun iyi olduğu kaydedildi. 

Hemdiye Nine’nin bir süre daha hastanede tadevi göreceği ifade edildi. Hamdiye Nine, hatırlanacağı üzere Fanatik Trabzonspor taraftarı oluşuyla biliniyor.

Kocası da fanatik bir Trabzonspor taraftarı olan Hemdiye Nine, eşinin ölümü sonasında kendisine vasiyet etmesi üzerine bordo-mavililerin hiç bir maçını kaçırmıyor. Hemdiye Nine, Trabzonsporlu futbolculara ördüğü çoraplarlada da tanınıyor… 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER