Trabzonspor’da Sivasspor maçı hazırlıkları devam ederken Avcı’yı mutlu eden haberler geliyor. Milli takımlarda bulunan oyuncuların performansından oldukça memnun olan Avcı, kanat rotasyonunda kime forma vereceği konusunda tatlı bir sıkıntı yaşıyor.

TREZEGUET YILDIZLAŞTI

 Son dönemlerde form tutmaya çalışan Mısırlı yıldız, milli takım haftasını oldukça verimli geçirdi. Milli takımında 2 maçta 3 gol atan yıldız oyuncu, oldukça formda. Trabzonspor’da tekrardan 11’de kendine yer bulmak isteyen oyuncunun bu performansı Abdullah Avcı’nın elini güçlendiriyor.

NİCOLAS PEPE GÜÇLENİYOR

Antrenman eksikliğini tamamen atlatan Fildişili kanat oyuncusuna milli ara ilaç gibi geldi. Gerçek ritmini yavaş yavaş bulan ve idman performansıyla teknik heyeti mutlu eden Pepe, kanat bölgesindeki rekabette formuyla öne çıkıyor.

EDİN VİSCA BİR ADIM ÖNDE

Başkan Mustafa Bıyık'tan TFF Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu'na Destek Mesajı Başkan Mustafa Bıyık'tan TFF Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu'na Destek Mesajı

Abdullah Avcı’nın en çok güvendiği isimlerin başında hiç kuşkusuz Visca geliyor. Boşnak yıldıza her iki kanatta da şans veren Avcı'nın elini güçlendiren oyuncu konumunda. Visca, forma rekabetinde bir adım önde." (Kuzey Anadolu)

Editör: Haber TS