Yusuf Yazıcı'nın Trabzon'dan Veda Görüntüleri

Trabzonspor'dan ayrılarak Lille'ye imza atmaya hazırlanan Yusuf Yazıcı'yı Trabzon Havalimanında bordo mavili taraftarlar uğurladı. 

Havalimanına akın eden bordo mavili taraftalara üçlü çektiren Yusuf Yazıcı açıklama da yaptı. Yusuf Yazıcı açıklamasında '' Hepinizin ayağına sağlık hepinizine teşekkür ediyorum. Şunu unutmayın gidiyorsam sizlerin sayesinde gidiyorum. Siz benim kalbimin en güzel yerinde olacaksınız. Şunu unutmayın ben sizin Erdoğdulu kardeşiniz olarak Türkiye'yi en iyi şekilde temsil etmeye gidiyorum.. '' ifadelerini kullandı. 

Trabzonspor taraftarları Trabzon Havalimanını '' Trabzon'un çocuğu Yusuf Yazıcı '' ve '' Trabzon seninle gurur duyuyor '' tezahüratlarıyla inletti. 
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
hasan
hasan - 6 ay Önce

Allah yolunu açık etsin herkes başarılı olmanı istiyor fransada.inş daha iyi yerlere gelirsin.tabiki duygusal anlamda takımda kalmanı isterdik ama olsun trabzonda yusuflar bitmez inşAllah arzu ettiğin gibi olur

MUSTAFA KUL
MUSTAFA KUL - 6 ay Önce

Sevimli, saygılı, özverili Trabzonumuzun çocuğu güzel kardeşim. Yolun açık olsun. Hep iyi haberlerini bekleriz. Gitmene hem çok üzüldüm, hemde sevindim. Seni seyretmeye doyamadım. İsterdim, bizim takımda yaşlan. "Almanlar" para dostluğu bozar derler. Ama senin takıma girdiğinde verilen cüzi paralara bile aldırış etmeden işini yaptın. Şimdi gitmen elbette Trabzonspora madden fayda sağlayacak ama birdaha Yusuf yazıcımız kolay kolay olmayacak. Allah yolunu açık eylesin. Seni doğurup yetiştiren ailenin ellerinden öperim.