Yeni Çıkan Filmler Nereden İzlenir?

Herkes yeni çıkan filmler için sinemaya gidemeyebilir. Bu sebepten yeni çıkmış filmleri merak eder. Ülkemizde de yeni çıkan filmleri izleyebileceğimiz film siteleri bulunmaktadır. Peki yeni çıkan filmler nereden izlenir?

Yeni Çıkan Filmler Nereden İzlenir?

Herkes yeni çıkan filmler için sinemaya gitmeyebilir. Bu sebepten yeni çıkmış filmleri merak eder. Ülkemizde de yeni çıkan filmleri izleyebileceğimiz film siteleri bulunmaktadır.

Yeni Filmleri İzleyebileceğiniz Ücretsiz Siteler

Ücretsiz siteler sayesinde cebinizden 10 kuruş dahi çıkmadan rahatlıkla yeni çıkan yerli yabancı filmleri izleyebilirsiniz. Filmwatch sitesinde bu filmleri kolayca izleme imkanınız var.

The Internet Archive

Bu site sayesinde kolayca yeni çıkan filmleri izleyebildiğiniz gibi çeşitli eski filmlere de ulaşma imkanına sahip olabilirsiniz.

The Internet Archive sitesi sadece yeni ya da eski filmleri izleyebileceğiniz değil kitap okuyup müzik dinleyebileceğiniz bir sitedir.

Tüm bu imkanlara ücretsiz bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Retrovision

Retrovision yeni içeriklerden çok eski, klasik ve kült yapımların ücretsiz olarak indirilmesini sağlasa da yeni çıkan bazı filmleri de indirme imkanına sahip olabilirsiniz.

Bu sitede macera, komedi, bilim kurgu, korku ve daha birçok kategoride film bulabilirsiniz.

Youtube

Youtube da yeni çıkan filmleri izlemek için uygun ortamlardan biri. Özellikle yeni çıkan Türk filmlerini rahatlıkla bulabileceğiniz Youtube'da birçok filmi ev rahatlığıyla ve üst düzey görüntü imkanıyla izleyebilirsiniz.

Crackle

Sony'nin kurmuş olduğu legal bir site olan Crackle'da da isteğinize göre yeni çıkmış olan filmleri izleyebilirsiniz.

Ne yazık ki crackle sitesi Türkiye'de engellenmiş durumda. Bu sebepten dolayı kendi yöntemlerinizle bu siteye girebilirsiniz ve filmleri izleyebilirsiniz.

Pluto Tv

Pluto Tv de yeni çıkan ya da eski yapımları izleyebilmeyi sağlayan sitelerden biri. İçinde birçok kanal da bulunan site, film izlemek için büyük bir olanak sağlıyor.

Yeni Çıkan Filmleri Ücretsiz İzleyebileceğiniz Diğer Siteler

Ücretsiz bir şekilde film izlenebilecek film siteleri bunlarla sınırlı değildir. Yeni çıkan filmleri izleyebileceğiniz birkaç tane daha legal ücretsiz site bulunmaktadır.

  • Wimco
  • Movies Found Online
  • Popcorn Flix
  • Classic Cinema Online
  • Hulu

Bu siteler sayesinde de yeni çıkmış filmleri izleyebilmenin keyfine varabilirsiniz.

Yeni Çıkan Filmleri İzleyebileceğiniz Ücretsiz Türk Siteler

Yeni çıkan filmleri izleyebileceğiniz sitelerden ülkemize ait olanlar da mevcuttur.

  • fullhdfilmizlesene
  • filmizlevip
  • puhutv

Yeni Çıkan Filmleri Ücretli İzleyebileceğiniz Siteler

Ücretli olarak izlenebilecek film siteleri de bulunmaktadır. Bu siteler sayesinde yeni çıkan filmlere çok erken ulaşabilirsiniz. Belirli ücretler karşılığında hd görüntü imkanıyla yeni çıkmış filmlere ulaşabilirsiniz.

Blu Tv

Blu Tv ücretli kanal içerikleriyle film severlere büyük imkanlar sunmaktadır.

Üst düzey yayın kalitesi ile istediğiniz her an üye olabileceğiniz sitede istediğiniz her an da üyeliğinizi sonlandırabilirsiniz.

Blu Tv'ye telefon, bilgisayar ve benzeri cihazlardan ulaşabilirsiniz.

Netflix

Ücretli film izleme sitelerinden belki de en bilineni Netflix’tir. Netflix sayesinde yeni çıkan filmleri çok kısa bir süre sonra izleme imkanına sahip olabilirsiniz.

Düzenli film listeleri, kategorilendirmesi, ses kalitesi ve kaliteli görüntüleriyle her yıl birçok izleyici tarafından belirli ücret karşılığında kullanılmaktadır.

Digitürk Play

Ülkemizde daha çok maç severlerin takımlarını desteklemek için kullandığı Digitürk Play’de yeni çıkan filmlere de ulaşabilirsiniz.

Belirli ücret karşılığında abone olabildiğiniz gibi film dışında belgeselleri izleme imkanına da sahip olursunuz.

Google Play Filmler

Google Play Filmler sayesinde de cüzi bir miktar karşılığında eski filmleri de yeni çıkan filmleri de izleme imkanına sahip olursunuz.

Ek Bilgi

Çağımızda birçok filme ücretli ya da ücretsiz sitelerle ulaşma imkanına sahip olabilirsiniz. Bu sayede keyifli vakit geçirip güncellikten uzak kalmamış olursunuz.

Güncelleme Tarihi: 22 Mayıs 2020, 20:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER