Fenerbahçe'de İstifa Depremi

Fenerbahçe'den ayrılan Alex De Souza'nın ardından son günlerin en popüler ismide istifa etti.

Fenerbahçe'de İstifa Depremi

Fenerbahçe'de Alex de Souza'nın tercümanlığını yapan Samet Güzel, görevinden istifa etti.

KANALTÜRK'TE AÇIKLANMIŞTI

Kanaltürk'te yayınlanan Futbolizm programında Samet Güzel'in istifası açıklanmıştı..
Fenerbahçe'de tercümanlık yapan ve yıllardır Alex De Souza'nın yanında yer alan Samet Güzel bugün itibari ile istifasını yönetime sunacak. Aynı zamanda programda Samet Güzel'in Alex ile Aziz Yıldırım arasında olan olaylarla ilgili gerçekleri anlatacağı ve bu yüzden istifa kararı aldığı açıklandı.İddialara göre Samet Güzel, Sabiha Gökçen Havalimanında yapılan açıklamalar sırasında Aziz Yıldırım sürekli dönerek 'Doğru mu Samet' sorularında sürekli kısık sesle konuşan ve suratı kızaran Samet'in kulüple bağlantısı kesiliyor.

Samet'in yakın çevresine Aziz Yıldırım'ın, Alex'in görüşme sırasında yüzüne bile bakmadığı 15 dakikalık gecikmenin doğru olduğu ancak herşeyin doğru aktarılmadığını söylediği belirtildi.

Sarı-lacivertli kulübün tercümanı Sambacı'nın veda yemeği istemediği yönünde çıkan haberlerin de doğru olmadığını tam tersine Alex'in başkandan veda yemeği istediği ancak Aziz Yıldırım'ın Alex'e tüm kapıları kapattığı ve veda yemeği yapmadığını söylediği anlatıldı.

Bugün yaşanacak olan gelişmeler ile bu iddiaların doğru olup olmadığı merakla bekleniyor. Aynı zamanda Alex De Souza'nın bugünkü toplantısına Samet Güzel'in katılıp katılmayacağı yada istifasını burada sunup sunmayacağı da merak konusu..

BEYAZ TV DE DE AYNI İDDİA ORTAYA ATILDI

Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Derin Futbol programının yorumcularından eski Beşiktaşlı yönetici Sinan Engin'in verdiği bilgiye göre; yıllardır sarı-lacivertli ekipte tercümanlık yapan Güzel istifa edecek.

Alex'in ayrılığının ardından Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ve teknik direktör Aykut Kocaman tarafından, Brezilyalı futbolcuyla yaşanan problemlerin tanığı olarak gösterilen Samet Güzel'in, sarı-lacivertli taraftarların tepkisi nedeniyle çok yıprandığı için görevinden ayrılacağı iddia edildi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ömer bülbül - 4 yıl önce
hic umurumta deyil. trabzonun şampiyonluğunu engelleyenler buntan sonra huzur bulamayacak. adeleti yanıltsalar bile allah huzurunta asla cezasını cekecekler bi şekilde: