Transferin hareketli takımlarından biri olan, Dimitrios Kourbelis, Joaquin Fernandez, Mislav Orsic, Onuralp Çevikkan ve Filip Benkovic'e imza attıran, bugün de Tonio Teklic'i, Türkiye'ye getirmeye hazırlanan Karadeniz devinden müthiş kaynak...

Trabzonspor Kulübü, Papara ile 2 milyon Euro (59.7 milyon TL) + KDV karşılığında sponsorluk anlaşması imzalandığını açıkladı.

Şenol Güneş Trabzonspor Beşiktaş Maçına Sarıp Duruyor! Şenol Güneş Trabzonspor Beşiktaş Maçına Sarıp Duruyor!

Anlaşamaya dair KAP'a yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;

"Şirketimiz ile Papara Elektronik Para A.Ş. arasında geniş kapsamlı bir reklam ve sponsorluk anlaşması imzalanmıştır. Yapılan anlaşmaya göre, Şirketimiz ile Papara Elektronik Para A.Ş. birlikte finansal ürünler geliştirecektir. Papara Elektronik Para A.Ş "Trabzonspor Logolu Papara Kart" ihraç etme, A Takımımızın giydiği resmi kıyafetlerde görünürlük, stadyum içi ve dışındaki mecralarımızda marka bulundurma, sosyal medya ve dijital işbirlikleri gibi hakların sahibi olmuştur. Yapılan anlaşma 2023-2024 sezonunu kapsamakta olup, Papara Elektronik Para A.Ş., işbu anlaşma karşılığında Şirketimize 2 milyon Euro + KDV peşin ödeme yapacaktır."