ATV ekranında yaz dizisi olarak başlayan Sevmek Zamanı izleyiciden yeterince ilgi görmedi. 5. Bölümüyle final yapacak…

ATV'nin yeni yaz dizisi erken final kararıyla herkesi şaşırttı. Firuze ve Kağan'ın yasak aşkını konu edinen Sevmek Zamanı dizisi 5. bölümüyle final yapacak. Kötü giden reytingler sebebiyle ATV ve yapım şirketinden erken final kararı çıktı. Deniz Işın ve İlhan Şen'i başrolde buluşturan dizi hakkında son gelişmeler şöyle...

SEVMEK ZAMANI FİNAL YAPACAK!

20 Haziran'da ATV'de başlayan Sevmek Zamanı, ekran yolculuğundaki ilk ayında kötü bir haber aldı. Reyting başarısı çok düşük olan dizi 5. bölümle son kez ekrana gelecek. Süreç Film tarafından çekilen dizi Yıldız Hülya Bilban tarafından yönetiliyor. Nalan Mert Savaş'ın senaryosunu yazdığı dizide İlhan Şen ve Deniz Işın, Firuze ve Kağan karakterlerine hayat veriyor.

Yasak Elma'daki akıbeti beklenirken ünlü oyuncu Şevval Sam, müthiş bir filmle geliyor! Yasak Elma'daki akıbeti beklenirken ünlü oyuncu Şevval Sam, müthiş bir filmle geliyor!

Hem okuyup hem çalışan genç bir kadının, korunaklı dünyasından çıkıp Kağan'ın karanlık dünyasına girmesi ve burada yaşanan yasak aşk anlatılıyor.

Sevmek Zamanı 4. Bölüm fragmanı yayınlandı.

Bir sonraki hafta ise final bölümüyle ekran yolculuğunu tamamlayacak.